Yeni kelimesi beni her zaman heyecanlandırmıştır. Bu yüzdendir ki yeni bir günü, yeni bir haftayı, yeni bir ayı ve yeni bir yılı çok önemsiyorum. Çünkü her bir yeni zaman dilimi değerlendirmemiz gereken bir fırsat, bir şans olarak karşımızda duruyor.
Her daim ileriye bakanlar kazanırlar. Bu yüzden yeni olan her şeyi en iyi ileriye bakanlar anlar. Onlar karşısındaki fırsatın farkındadırlar.
Arkasına bakıp hayıflanan, yaşadıklarını tecrübeden ziyade pişmanlık olarak görenler ise kendilerine verilen fırsatları nasıl da hunharca harcıyorlar, gerçekten üzülüyorum.2022 YILINI KLASS MAGAZİN DERGİSİ OLARAK 122 ÖDÜLLE,
KLASS TV YOUTUBE KANALI OLARAK 10 ÖDÜLLE KAPATTIK.

Gelelim gündemimizdeki yeniliğe... Yani yeni yıla... 2023 yılına yepyeni bir enerjiyle girdim. Klass ailesi olarak enerjimizi yeniledik. Her zaman size en güzeli, en iyiyi sunmak için çabaladık ve bunu yenilenen enerjimizle sunmaya devam edeceğiz. Yenilikleri, güzellikleri sizlerle paylaşmanın keyfini sürmeye devam edeceğiz. Bu keyfi yaşarken şimdiye kadar yüzü aşkın ödülle ödüllendirilmenin zevki ise hep yanımıza kar kaldı. Eminim bu yıl da birçok ödülü ödül hanemize ekleyeceğiz. Ödül demişken 2022 aralık ayı bizi yine çokça ödülle onurlandırdı. Böylesi güzel ödüllerle 2022’yi geride bırakmak başarımızın yine en büyük ispatlarından birisi oldu. Siz değerli okurlarımıza tekrardan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Çünkü sizler bizi terih ettiğiniz için biz bu ödüllere layık görülüyoruz. Bu yüzden de geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda sizlere layık olmak için elimizden geleni yapacağız. 2022 yılını Klass Magazin dergisi olarak 122 ödülle, Klass TV Youtube kanalı olarak 10 ödülle kapattık.Ne mutlu bize, ne mutlu Klass dostlarına…
BEN OLDUM ARTIK” DEMEDEN VE İLK GÜNKÜ HEYECANINI YOK ETMEDEN YOLUNA DEVAM ETMEK BU İŞİN EN ÖNEMLİ ARTILARINDAN BİRİSİDİR
Günümüzde dergicilik gerçekten zor bir hal aldı. Maalesef geçtiğimiz yıllar içerisinde birçok değerli dergi yayın hayatına son verdi. Klass tarihi boyunca birçok derginin pes ediş hikayesine tanık olduk. Çünkü bu işin temelinden gelen bir insan olarak biliyorum ki dergicilik, yayıncılık çok zor bir iş. Büyük emek, büyük mücadele ister. Ve eğer periyodik olarak her ay çıkan bir dergiyi yönetiyorsanız ilk günden beri yılmadan mücadele vermek en önemlisidir. “Ben oldum artık” demeden ve ilk günkü heyecanını yok etmeden yoluna devam etmek bu işin en önemli artılarından birisidir. İşte yıllardır dimdik ayakta durmamızın en önemli sebeplerinden birisi de budur. Bugün hala çıkardığımız her sayı için heyecanlanıyorsak bu bizim başarıya hala doymadığımızın bir göstergesidir. Biz heyecanımızı yitirmedikçe, başarıya doymadıkça, sizlere en iyisini, en yenisini ve en güzelini sunmaya devam edeceğiz. Her bir yeni yıl da bu anlamda bizi motive eden süreçlerden birisidir. Ama ben 2023 yılını gerçekten merak ediyorum. Çünkü önümüze çok güzel hedefler koyduk ve başta da dediğim gibi yenilenen bir enerjiyle bu yıla girdik.
Bu yıl her ay size buradan çok güzel haberler vermek adına hedefler koydum kendime. 2022
yılında attığım her bir adımı daha da büyüteceğimiz bir sene olacak. O yüzden ben bu sene için çok heyecanlıyım. Bakalım devamında neler olacak hep birlikte yaşayıp göreceğiz.
Gelelim elinizdeki yılın ilk sayısı olan Ocak 2023 sayımıza... Çok ama çok keyifli bir sayı oldu. Haber anlamında yine dopdolu. Özel röportajlarımızı yine büyük bir merakla okuyacağınıza eminim. Yoğun gündeminizden sizi alıp rahatlatacak, keyfinize keyif katacak. Bu yüzden de sizlere büyük bir gururla sunuyorum. Ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda da Klass Alın, Klass Okuyun, Klass Olun demek istiyorum.
Hayat Klass ile güzel…
  Diğer Tüm Yazılar