VİDEO HABER/ Ünlü Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, Nişantaşı’nda Bulunan Kliniğinde Yılbaşı Daveti Verdi

VİDEO HABER/ Ünlü Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, Nişantaşı’nda Bulunan Kliniğinde Yılbaşı Daveti Verdi VİDEO HABER/ Ünlü Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, Nişantaşı’nda Bulunan Kliniğinde Yılbaşı Daveti Verdi

SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu, Ünlü Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, Nişantaşı’nda bulunan kliniğinde muhteşem bir yılbaşı daveti verdi. Sosyal yaşam dünyasından çok sayıda önemli konuğun katıldığı etkinlikte ünlü diş hekimi yeni projelerini tanıtma imkânı da buldu.

Birçok ünlünün ve sosyal yaşam dünyasının tercih ettiği diş hekimlerinden birisi olan, Nişantaşı ve Güngören şubelerinde hastalarını ağırlayarak onlara sağlıklı gülüşler kazandıran Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, Nişantaşı’nda yer kliniğinde yeni yıl daveti verdi. Sonay Öztan Gökhan’ın meslektaşlarının yanı sıra sosyal yaşam dünyasından da çok sayıda ünlü ismin katıldığı davette misafirler SG Dental Estetik Kliniği’nin keyifli atmosferinde yeni yıl heyecanını yaşadı. Kemal dinletisi ve ikramlar eşliğinde sohbet eden konuklar aynı zamanda Sonay Öztan Gökhan’ın diş sağlığı alanında verdiği hizmetler hakkında bilgi sahibi oldu ve tedavilerinde kullandığı son teknoloji cihazları yakından inceleme fırsatı buldu. Davette konuklarıyla yakından ilgilenen Sonay Öztan Gökhan 2022 yılında diş estetiğinde hangi trendlerin hâkim olacağını ve yeni projelerini konuklarıyla paylaştı. 2022’de yurt dışında yeni bir şube açmayı hedefleyen Sonay Öztan Gökhan yeni yatırımları hakkında da yakın dostlarına bilgiler verdi. Etkinlik sonunda konuklara yeni yıl hediyelerini sunan Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan kısa bir konuşma yaparak ‘Bugün buraya gelen ve yeni yıl sevincini bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyorum. SG Dental ailesi olarak hepinize yeni yılda sağlıklı ve güzel gülüşler diliyoruz.” dedi.