VİDEO HABER / Turizm Dünyası Ace of M.I.C.E Ödül Töreninde Buluştu

VİDEO HABER / Turizm Dünyası Ace of M.I.C.E Ödül Töreninde Buluştu VİDEO HABER / Turizm Dünyası Ace of M.I.C.E Ödül Töreninde Buluştu

İş, turizm ve MICE sektörünü Antalya’da buluşturan Masters of Events ACE of M.I.C.E Awards, görkemli bir törene sahne oldu. Turizm Medya Grubu tarafından düzenlenen etkinlikte MICE sektörünün en başarılı isimleri ödüllerine kavuştu. Muhteşem geceye MICE sektörünün ve iş dünyasının önde gelen temsilcileri büyük ilgi gösterdi. 

Sahip oldukları potansiyelle Türkiye turizminin en önemli unsurlarından birisini oluşturan MICE sektörü, uzun bir aranın ardından Masters of Events ACE of M.I.C.E Awards töreninde bir araya geldi. Türk Hava Yolları’nın isim sponsorluğunda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği katkıları ile Turizm Medya Grubu tarafından düzenlenen ödül töreni görkemli bir geceye sahne oldu. Kırmızı halı seremonisi ile başlayan ve Oscar tadında devam eden gecede sektörün en başarılı isimleri ödüllerine kavuştu. MICE sektörünün ve iş dünyasının ünlü isimlerinin büyük bir ilgi gösterdiği tören Avrupa’nın en büyüğü olan NEST Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde yapılan B2B toplantılar yeni iş birliklerinin temelini oluşturdu. İki gün süren toplantıların ardından gerçekleşen jüri sunumlarını gerçekleştiren MICE firmaları, büyük ödülü almak için yarıştı. Törenin sonunda bir konuşma gerçekleştiren Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman, ‘MICE ve turizm sektörü ile iş dünyasını, turizmin başkenti Antalya’da böylesine büyük bir organizasyonda buluşturmak bizim için bir gurur kaynağı. Etkinliğimize ilgi gösteren tüm turizm ve iş dünyası temsilcileri ile bizlere kapılarını açan Nest Kongre ve Etkinlik merkezine teşekkür ediyorum.” dedi. Gecede Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu da ACE of M.I.C.E Awards Başarı Ödülü’nü kucakladı.