VİDEO HABER/Happy People Project | Sıra Dışı Bir Reklam Ajansı

VİDEO HABER/Happy People Project | Sıra Dışı Bir Reklam Ajansı VİDEO HABER/Happy People Project | Sıra Dışı Bir Reklam Ajansı

1000 yıldır ticaretin kalbinin attığı Karaköy’de, “En büyük problem, problemin ne olduğunu bulmak” ilkesiyle hareket ederek en doğru çözümü iletişime başarıyla taşıyan Happy People Project, her yıl çok sayıda Effie Ödülü’nün de sahibi oluyor. Birçok uluslararası ajansta CEO ve genel müdür pozisyonlarında yer alan, deneyimleri ile Happy People Project’i Türkiye’nin en iyi ajansları arasına taşıyan Happy People Project’in Kurucu Ortağı Orçun Onural, “Mutlu olmanın ilk şartı mutlu etmeyi iyi bilmektir.

Markalarımız için beynimizi ve kalbimizi en küçük işten en büyük işe sonuna kadar açarız. Yaratıcılığımızı kendimizi meşhur etmek yerine, markalarımızı büyütmek için kullanmayı seviyoruz” diyor. Ford Trucks F-MAX modelinin üstlendikleri global lansman kampanyasınıyla Türkiye’ye Effie Awards Europe Best of Best’te Gümüş Effie getiren ve Kemal Sunal’lı Ziraat Bankası, Mehmet Günsür’lü Škoda reklamıyla çok konuşulan Happy People Project’in Kurucu Ortağı Orçun Onural ile ses getiren reklam filmlerini ve Türkiye’ye kazandırdıkları ödülleri Klass okurları için konuştuk.