VİDEO HABER/ Engelsiz Yaşam Vakfı,Yılın En İyileri Ödülleri Görkemli Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

VİDEO HABER/ Engelsiz Yaşam Vakfı,Yılın En İyileri Ödülleri Görkemli Bir Geceyle Sahiplerini Buldu VİDEO HABER/ Engelsiz Yaşam Vakfı,Yılın En İyileri Ödülleri Görkemli Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

Engelsiz Yaşam Vakfı’nın bu yıl 12. kez düzenlediği ‘Yılın En İyileri Ödül Töreni’ görkemli bir organizasyonla gerçekleşti. Pullman İstanbul Hotel Balo Salonu’nda düzenlenen ve Tayyar Işıksaçan ile Ayça Kuru’nun sunuculuğunu yaptığı törene iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimler katıldı. Törene katılan pek çok önemli isim ödüllerini alırken, gece önemli buluşmalara ve sürprizlere sahne oldu.

Her yıl aralıksız olarak Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından düzenlenen ve bu yıl 12. kez gerçekleşen ‘Yılın En İyileri Ödül Töreni’, Boyut Çelik Kapı ana sponsorluğunda Pullman İstanbul Hotel Balo Salonu’nda yapıldı. Vizyon Production ve Bonart Ajans tarafından düzenlenen, Tayyar Işıksaçan ile Ayça Kuru’nun sunuculuğunu üstlendiği törene iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Bir Adım Sağlık ekibinin desteği ile pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen ödül töreninde ünlü Sanatçı Hilal Özdemir tüm sempatikliğiyle ‘Kırmızı Halı’ röportajlarını yaparak katılan ünlü konuklara sorular sordu. Gecede ana sponsor Boyut Çelik Kapı markası tarafından ödül alacak her kişi ve kuruluşlar adına Kayseri’deki ağaçlandırma alanına on adet fidan dikildiği de müjdelendi. Müzik, tiyatro, sinema, TV, spor, sahne ve iş dünyasının ödüllerine kavuştuğu görkemli törende ödül almaya hak kazanan isimler Engelsiz Yaşam Vakfı’nın yaptığı anketlerle belirlendi. Ayrıca 2021 yılının en başarılı sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra, kendi alanlarındaki önemli isimlerden olan Müjdat Gezen, Uğur Dündar, Selda Alkor ve Serdar Gökhan’a ‘Yaşam Boyu Meslek ve Onur Ödülleri’ de verildi. Gecede düzenlenen müzayede de ise bağışçılar tarafından vakfa verilen üç parçadan oluşan ürünler açık artırmada satılarak gelir elde edildi. Milliyet İstiklal Savaşı gazetesi orijinal sayısı, merhum İş İnsanı Sakıp Sabancı imzalı 100.000 liralık kâğıt para ve Atatürk’ün el yazısı ile yazılmış Gençliğe Hitabe’nin bir örneği, Almanya’da yaşayan hayırsever Türk İş İnsanı Özkan Şen tarafından satın alındı. Özkan Şen aynı zamanda çeşitli zamanlarda yaptığı pek çok hayır işlerinden dolayı da ‘Vakıf Özel Ödülü’ne layık görüldü.