VİDEO HABER / 5 Kez Düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri Muhteşem Bir Organizasyonla Sahiplerini Buldu

VİDEO HABER / 5 Kez Düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri Muhteşem Bir Organizasyonla Sahiplerini Buldu VİDEO HABER / 5 Kez Düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri Muhteşem Bir Organizasyonla Sahiplerini Buldu

Ünlü Organizatör Nedim Delibaş’ın yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Türkiye Altın Marka Ödülleri bu yıl 5. kez gerçekleştirildi. Raffles Hotel’de düzenlenen ödül töreni muhteşem bir organizasyona sahne olurken geceye iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ünlü isim katılarak unutulmaz bir gece yaşadı.

Maximum Group ana sponsorluğunda gerçekleştirilen törenin sunuculuğunu Özge Ulusoy ve Kadir Çöpdemir yaptı. Ünlü Sanatçı Yılmaz Morgül şarkılarıyla geceye renk katarken konuklar kendilerine sunulan ikramlar eşliğinde keyifli bir gece geçirdi. Alanında başarılı olan ve Türkiye ekonomisine katkı sağlayan markaların ödüllendirildiği gecede ünlü isimler sahneye gelerek ödüllerini alırken salonu dolduran konuklar tarafından uzun süre alkışlandı. Uzun yıllar Türkiye Altın Marka Ödülleri’ni büyük bir başarı ile düzenleyen Nedim Delibaş’ın açılış konuşmasını gerçekleştirdiği töreni misafirler geç saatlere kadar büyük bir keyifle takip etti. Birçok büyük marka temsilcinin katıldığı gecede iş dünyası da bir araya gelerek uzun sohbetler gerçekleştirdi. Türkiye Altın Marka Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş, organizasyonun sonunda geceye gösterdikleri ilgiden dolayı konuklara teşekkür ederek bu yıl da kusursuz bir ödül törenine imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.