Ünlü Avukat Adalet Deniz Kılıç: Şiddet Gören Kadınların Kendilerini Nasıl Koruyabileceğini Klass Tv'ye Anlattı

Ünlü Avukat Adalet Deniz Kılıç: Şiddet Gören Kadınların Kendilerini Nasıl Koruyabileceğini Klass Tv'ye Anlattı Ünlü Avukat Adalet Deniz Kılıç: Şiddet Gören Kadınların Kendilerini Nasıl Koruyabileceğini Klass Tv'ye Anlattı

Çocukluk hayali olan avukatlık mesleğini 17 yıldır layığı ile yerine getiren Adalet Deniz Kılıç, kurucusu olduğu Kılıç Hukuk Bürosu’nda, büyük şirketlerin hukuki prosedürlerini yürüterek çalıştığı firmaların tam teşeküllü bir hukuki hizmet almasını sağlıyor.

Ana alanı gayrimenkul olmasına rağmen alanı dışında kalan davalara da bakan Adalet Deniz Kılıç, özellikle aile içi davalarda bir anne ve bir avukat olarak kadınların kendi haklarını savunması gerektiğini, herhangi bir şiddete uğradığında bununla ilgili önlemler almanın çok önemli olduğunu söylüyor. Kılıç Hukuk Bürosu Kurucusu Av. Adalet Deniz Kılıç ile avukatlık mesleğinin kendisi için ne anlam ifade ettiğini, son dönemde artan kadına şiddet olaylarını, şiddete maruz kalan bir kadının hangi yolu izlemesi gerektiğini ve pandemi döneminde artan boşanmaları Klass izleyenleri için Lazzoni Hotel’in muhteşem atmosferinde konuştuk.