“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” Muhteşem Bir Açılış Daveti İle Raffles İstanbul’da Gerçekleşti

“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” Muhteşem Bir Açılış Daveti İle Raffles İstanbul’da Gerçekleşti “Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” Muhteşem Bir Açılış Daveti İle Raffles İstanbul’da Gerçekleşti

Karaca ana sponsorluğunda gerçekleşen, “Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” açılış daveti, proje ortakları, KM Events Kurucu Ajans Başkanı Meltem Tepeler ve bluechip Creative Events Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler ev sahipliğinde yapıldı.  

Uluslararası davet ve düğün endüstrisinin en önemli isimlerinin bir araya geldiği, dünyanın ilk global projesi olan “Sofralar Sergisi-İstanbul Kutlamalar Başkenti” açılış davetine iş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesinin açılış kokteyli büyük bir ilgi ile karşılandı. Davet sırasında, ünlü jazz sanatçıları Manuş – u Ala ve İpek Dinç performansları  ile renklenen davet, dünyada ilk kez Raffles İstanbul’da düzenlendi. Açılış kokteyli öncesinde misafirler “Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesini de dünyanın önde gelen 9 tasarımcısı ile gezme fırsatı buldu.

Eşsiz serginin ortaklığını üstlenen proje ortakları, KM Events Kurucu Ajans Başkanı Meltem Tepeler ve bluechip Creative Events Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler de kendi sofra tasarımlarını davetlilerin beğenisine sundu.

Sergide yer alan tasarımcılar arasında, en son Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in düğün davetini hayata geçiren, düğün endüstrisi denilince akla ilk gelen isimlerden Colin Cowie ve tüm Hollywood davetlerinin organizasyonlarından sorumlu olan, Emmy Ödül Töreni ve Oscar Ödül Töreninin tasarımcısı Edgardo Zamora da bulunuyordu. Hollywood ünlülerinden Kim Kardashian’ın düğününü dekore eden uluslararası davet tasarımcısı Eddie Zaratsian, Avrupa’da eşsiz çiçek tasarımları ile bilinen Belçikalı Tomas De Bruyne, Ortadoğu’da kraliyet düğünleri ve davetlerini düzenleyen Lübnanlı Ghada Blanco, Avustralya’nın en ünlü davet tasarımcılarından Nadia Duran, Asya Kıtası’nın en ünlü düğün ve davet tasarımcısı Gideon Hermosa, Latin Amerika’nın en ünlü davet tasarımcısı Peru’dan Arturo de Noriega  ve Malta asıllı Avrupa cemiyet hayatının düğünlerine hayat veren tasarımcı Sarah Young’un İstanbul sofrası tasarımları ile misafirlere eşsiz bir deneyim yaşatıldı.  

İstanbul’u kutlamalar destinasyonu olarak uluslararası platformlarda öne çıkarmak amacıyla hayat bulan “Sofralar Sergisi-İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesi, 9-10 Kasım 2022 tarihleri arasında Karaca ana sponsorluğunda Raffles İstanbul’da ilgi duyan misafirlerine gezme fırsatı sunuyor.

Proje ayrıca Sofra tasarımında uzman olan tasarımcılara da önemli bir fırsat sağlıyor. Jürisi dünyanın en ünlü davet tasarımcılarından oluşan ve Türkiye’de ilk kez hayat bulan Sofralar Sergisi Sofra Yarışmasına da büyük ilgi oldu. Yarışmacıların İstanbul temalı tasarladıkları sofra ünlü davet tasarımcıları tarafından seçilerek ilk 2 sofradan biri oldular ve sergide sofraları ile yer alma hakkı kazandılar.  Bu davet masası ödüllerini kazanan tasarımcılar da MH Dream Maker’dan Melisa Demirhan Var ve O Luxw Desing, Inc’den Erica Jones ile Valerie Francois oldu.


Karaca ana sponsorluğunun yanı sıra Raffles İstanbul, Zorlu Holding, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, TGA, Panel Sponsoru Yapı Kredi Crystal, Ulusal Medya Sponsorları Arabia Weddings ve Wedlux, Dergi Sponsoru Maison Française, Digital platform sponsoru Oggusto, , Medya ve İletişim Sponsorluğu’nu üstlenen Privée PR ve AYCREA, Çiçek Sponsorları İstanbul Çiçekleri, Royal Flowers ve Alexandra Farms, Etkinlik Sponsorları Staras, Decibel, Tokel Group, NK Podyum, S&S, Loco, İzzet&Yakar Music Co., UP Organizasyon, Kiralık Ekipman, Güneş Avize, Aydın Dekor, VG Event Chairs, Setup Decor, TFP, Atelier Rebul, Arzum OKKA, Homemade Macrocenter, Sevilen, Elchyn Catering, Yusuf Özer Entertainment, IDF, Şallı Perde, Gözde Van Lider, Le Supla & Decor, Ulusoy Travel Center, Valya Tur, Devrimcan Kaplan, Photoxi, ATY Events, Biletino, Manush-u Ala, KM Home Collection, Koleksiyon, Herend, Butterfly, Layla Dekorasyon, Royal Porselen, Edelfeine, Decorium, Anatoli, Luxuria, Homes & Gifts, Yasemin Soykan Desing ve TİNA Jewelery de “Sofralar Sergisi”-“İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesini destekleyenler arasında bulunuyor.
 
“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” Muhteşem Bir Açılış Daveti İle Raffles İstanbul’da Gerçekleşti Eddie Zaratsian - Arturo De Noriega - Cantekin Temizer- Sarah Young- Meltem Tepeler- Elmas Ozler- Nadia Duran- Ghado Blanco- Gideon Hemosa-Tomas De Bruyne- Edgardo Zamora - Colin Cowie
“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” Muhteşem Bir Açılış Daveti İle Raffles İstanbul’da Gerçekleşti Tomas De Bruyne- Gideon Hermosa - Sarah Young- Edgardo Zamora - Meltem Tepeler - Elmas Ozler- Nadia Duran- Ghada Blanco - Eddie Zaratsian- Arturo De Noriega - Colin Cowie
“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” Muhteşem Bir Açılış Daveti İle Raffles İstanbul’da Gerçekleşti Dilek Eren
“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” Muhteşem Bir Açılış Daveti İle Raffles İstanbul’da Gerçekleşti Figen Kıral