Muammer Kapucuoğlu:Pertevniyal Spor Kulübü’nden Spora Destek Ödülü

Muammer Kapucuoğlu:Pertevniyal Spor Kulübü’nden  Spora Destek Ödülü Muammer Kapucuoğlu:Pertevniyal Spor Kulübü’nden Spora Destek Ödülü

Bugüne kadar Türkiye’ye hem kulüp hem de milli takım düzeyinde birçok sporcu kazandıran ve özellikle basketbolun sporcu fabrikası olarak görülen Pertevniyal Spor Kulübü, 60. yıl etkinlikleri kapsamında kulübe destek olan isimleri ve markaları ödüllendirdi. Uzun yıllar kulübün forma sponsorluğunu üstlenen Klass Magazin de bu anlamda ödüle layık görülürken ödülü Klass Medya Grubu Başkanı Muammer Kapucuoğlu Pertevniyal Spor Kulübü Başkanı Abdullah Ercan’ın elinden aldı.  

60. yılını kutlayan Pertevniyal Spor Kulübü, amatör kulüp ve sporcuların destekçilerini ödüllendirdi. Bugüne kadar Türkiye’ye hem kulüp hem de milli takım düzeyinde birçok sporcu kazandıran ve özellikle basketbolun sporcu fabrikası olarak görülen kulüp 60. yıl etkinlikleriyle de dikkat çekiyor. Bu etkinlikler kapsamında Pertevniyal Spor Kulübü’nün devamlılığı için gerek bağış gerekse sponsorlukla destek olan markalara ve isimlere de birer ödül takdim edildi. Pertevniyal Spor Kulübünün uzun süre forma sponsorluğunu üstlenen Klass Magazin de ödüle layık görülürken ödülü Klass Medya Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu aldı. Aynı zamanda Pertevniyal Spor Kulübü’nün antrenmanını da takip eden Kapucuoğlu, antrenman sonrasında hem sporcularla bir araya geldi hem de ödülünü aldı. Bugüne kadar birçok ödüle layık görüldüklerini belirten Muammer Kapucuoğlu “birçok görkemli törende ödüller kazandık. Hepsi bizim için değerli tabii ki ama böyle genç sporcuların elinden bir ödül almak beni çok gururlandırdı” dedi. Pertevniyal Spor Kulübü Başkanı Abdullah Ercan ise “Klass Magazin ve Muammer Kapucuoğlu bize destekleriyle Türk sporuna birçok sporcu kazandırmamıza vesile oldu. Bu anlamda kendilerine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.” dedi.
 
Muammer Kapucuoğlu:Pertevniyal Spor Kulübü’nden  Spora Destek Ödülü Abdullah Ercan-Muammer-Hamza Kutay Kapucuoğlu