Klass 18 yaşında. Her bir saati ilmek ilmek dokunmuş 18 yıldan bahsediyorum. Rekor sayfa sayılarıyla çıkan (1000 sayfa-10.yıl özel sayısı), her zaman ilkleri yapan, sektördeki dinamikleri değiştiren bir 18 yıldan bahsediyorum. Butik ama kemik bir ekiple büyük bir özveriyle geçirilen 18 yıldan bahsediyorum. Ben elimi taşın altına koyarken arkamda beni destekleyip o taşı yerinden rahatça oynatmamı sağlayan ekip gücünden bahsediyorum. Önceliğini dergimize veren ve bugünleri görmek için mücadele güzel bir aileden bahsediyorum.Çok çalışmanın, kendi gücüne inanmanın, koyduğun hedefin peşinden koşmanın, olumsuz düşünceleri ve olumsuz olan her şeyi görmeyip hedeflediğin yolda yürümenin neticesinde geçen bir 18 yıldan bahsediyorum.
Sonuç ise başarıyla taçlanan bir 18 yıl.

Onu bir evlat gibi büyütüp 18 yaşına girdiğini görüyor olmam bana tarifi olmayan hisler yaşatıyor. Çok ama çok mutluyum, gururluyum,onurluyum. Emeğimin karşılığını böyle somut bir şekilde karşımda görmek inanılmaz bir şey. Bu satırları yazarken o kadar yoğun hisler yaşıyorum ki duygularımı buradan tarif edebilmem imkansız. Beni tanıyanlar zaten dergimle ilgili duygularımı çok iyi biliyorlar.
Gençlik hayalimi, başkalarının hayallerini, hedeflerini ve başarılarını paylaştıkları bir platform haline getirmenin çok önemli bir başarı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden de kendimi tebrik ediyorum. Bu yolculukta yanımda olan herkese de çok teşekkür ediyorum.
Gelelim Mayıs ayında düzenleyeceğimiz görkemli Klass Ödülleri gecesine… Biz her sene özel sayılarımız ardından gösterişli bir davet hazırlamak isterdik, ama yapamamıştık bu yıla kadar. Artık bunu bizden sizler de bekliyordunuz. Ama 18 yaş bunun için çok önemli bir yaş diye düşündük. Bu yüzden 16 Mayıs’ta muhteşem bir davet düzenleyerek Klass Ödülleri gecesini yapacağız. Aylardır hazırlıklarını yaptığımız bu ödül gecesi Klass’tan beklenen o müthiş davetin fazlasını sunacak. Sadece 350 kişinin katılacağı ödül gecemiz için çok güzel planlarımız var. Zaman zaman instagram hesabımdan bu davetle ilgili paylaşımlar yapıyorum. Beni takip edenler zaten hazırlıklar ve detaylar hakkında birtakım bilgilere sahiptir.
Gelelim elinizde tuttuğunuz özel sayımız olan Klass Nisan sayısına. Her sayımızı çıkartırken heyecanlanırız ama bilirsiniz ki özel sayılarımızın yeri bizde çok ayrıdır. Her ne kadar dünyanın geçtiği şu dar eşikte eskisi gibi devasa sayıları sizlerle buluşturamıyor olsak da içerik anlamında yine çok kuvvetli bir sayıyı sizlerle bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kısacası, ilham veren hikayeler, renkli davetler ve özel konularımızla keyifli bir nisan sayısını sizlerle buluşturuyor ve yeni yaşımızı özel bir sayıyla taçlandırıyoruz.
Klass 18 yıldır sizleri güzel anılara şahit etmek, mutlu anlarla buluşturmak ve güzel olanı sizlerle paylaşmak için yayın hayatını sürdürüyor. Sıkça yer verdiği başarı odaklı röportajlar ile sizlere ilham olmaya devam ediyor. 18 yıldır bu misyonla hareket ettik ve çizgimizden sapmayarak sizlerle her ay buluşuyoruz. Keyif alarak 18 yıldır bizlerle olduğunuz siz değerli okurlarımıza da teşekkür ediyoruz.


 

18 yıldır olduğu gibi
Klass Alın, Klass Okuyun, Klass Olun…
Hayat Klass ile güzel…
  Diğer Tüm Yazılar