Bir yılı daha geride bırakıyoruz ve bu zaman zarfında yaşadığımız deneyimler bize çok şeyler öğretti. Her yıl bu zamanlarda sizlerle yılın genel bir değerlendirmesini yaparım. 2023 yılı bizim için oldukça verimli bir yıl oldu; çok şükür yine çalışmalarımızın karşılığını aldık.
Emeklerimiz meyvesini verdi ve bu yıl okur kitlesinde etkileyici bir büyüme gördük. ‘Hayat Klass ile güzel’ sloganımız gerçek oldu. Her bir okuyucumuza bizi takip ettikleri ve her yerde bizi konuştukları için çok teşekkür ederim. Dergimiz, daha geniş kitlelere ulaşma hedefiyle 2023 yılına adım atmıştı ve bu hedefe sizinle birlikte ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Çalışanlarımızın azim ve özverisi ise bu başarıda belirleyici bir etken oldu.
İş, sanat, kültür ve eğlence konularında zenginleşen içerik politikamız, dergimizi daha cazip kıldı. Okurlarımızın çeşitli ilgi alanlarına hitap eden içeriklerle dolu bir yıl geçirdik. Sizinle birlikte büyüdük, geliştik ve daha da önemlisi eğlendik. Çalışanlarımızın özgün fikirleri ve yaratıcılığı, içeriğimizi öne çıkaran bir unsur oldu.
Sosyal medya, bu yıl bizim için gerçek bir oyun değiştirici oldu. Daha yakın temas, daha hızlı geri dönüşler ve en önemlisi, sizinle daha sıkı bir iletişim. Sosyal medyada sürdürdüğümüz etkileşim, dergimizin daha fazla insan tarafından keşfedilmesine ve sevilmesine olanak tanıdı. Sosyal medya yönetimi ekibimizin özverili çalışması bu alandaki başarılarımızı artırdı.
Ancak, tüm bu başarıların ortasında, küresel düzeydeki zorlukları da unutmamak gerekiyor. Dünya genelinde 2023 pek de iyi geçmedi. Bu yıl bitmeden yaşanan kötülüklerin bitmesini temenni etmekten başka beklentim yok. Ancak, bu zorluklarla başa çıkma gücümüzü unutmamalıyız.
Barış, sağlık ve huzur, hepimizin en büyük temennisi. Magazin dünyamızda ise daha heyecan verici bir yıl geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Yeni yüzlerle, yeni projelerle ve okuyucularımızı daha çok etkileyebilecek içeriklerle dolu bir yıl olmasını canı gönülden temenni ediyorum ve bizde Klass ailesi olarak buna hazırız. Bunun en büyük kanıtı ise elinizde tuttuğunuz Aralık 2023 sayımız. Bu sayıda sizlere yine çok renkli ve dopdolu bir sayı hazırlamak için deyimi yerindeyse gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Özellikle artık yılbaşı sayımızın özel konusu olan ‘Yıla Değer Katanlar’ konumuz. Bu konuda sizler için gerek iş yaşamındaki başarılarıyla gerekse sosyal hayattaki yardımsever kişilikleriyle 2023’e değer katan isimleri merceğimize aldık ve harika bir konu hazırladık. Keyifli okuyacağınız haber ve özel konular yine Klass’ın en güzel sayfalarında oldu. Biz Klass Team olarak bu sayımızı hazırlarken çok heyecanladık, sizde okurken bu heyecanı hissedeceğinize eminim…
2023 bize birçok şey öğretti. Ancak, birlikte daha güzel günleri inşa etme gücümüzü hiçbir zaman kaybetmemeliyiz. Başarılarımız, bir ekip olarak birbirimize olan güvenimizden ve birlikte çalışma azmimizden kaynaklanıyor. 2024, birlikte daha büyük başarılar ve olumlu değişimlerle dolu bir yıl olacak. Hep birlikte, daha parlak yarınlara…
Klass Alın, Klass Okuyun, Klass Olun…

  Diğer Tüm Yazılar