Girişimciler Harikalar Diyarında Buluştu

Girişimciler Harikalar Diyarında Buluştu Girişimciler Harikalar Diyarında Buluştu

Jade & Brands’in TOÇEV Vakfı yararına  geçtiğimiz günlerde Raffles Hotel İstanbul'da düzenlediği, MODA VE HARİKALAR DİYARI konseptli, " All Exclusive Fashion Marketing & Shopping Gala"sı doludizgin gerçekleşti.  

Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı ev sahipliğinde gerçekleşen davete ünlü isimler akın etti. Cihan Şensözlü ev sahipliğinde gerçekleşen davette Hülya Avşar, Ebru Akel, Revna Demirören, Nazlı Sert, Sibel Vatandost, Kadriye Olgar, Özlem Yıldız, Gizem Hatipoğlu, Ceren Benderlioğlu, Türkan Şerbetçi, Emel Yıldırım, Ebru Sever Türk, Gülseren Budayıcıoğlu, Gamze Hisarcıklıoğlu, Neşe Aykut, Özlem Yarar, Astrolog Duygu Demir gibi isimler yer aldı.  All Exclusive Fashion Marketing & Shopping Gala çok sayıda girişimci markayı ziyaretçisiyle buluşturdu.

Sanat ve modanın bir araya geldiği davette mücevherden kozmetiğe, ev dekorasyonundan giyime kadar birbirinden farklı birçok sektörün aynı çatıda buluştuğu davette pek çok sanatçı da eserlerini misafirler ile buluşturdu. Aynı zamanda Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Hayatı harikalar diyarına çevirmek için ne lazım?” Söyleşisi yoğun ilgi gördü.

Gamze Hisarcıklıoğlu’nun dekoratif dokunuşlarıyla da davetteki konsept büyük beğeni topladı. Misafirler bir yandan yeni koleksiyonları inceleyip alışveriş yaparken, bir yandan bando gösterileriyle eğlenceli anlar yaşadı.


 
Girişimciler Harikalar Diyarında Buluştu Tuğba Tosyalı
Girişimciler Harikalar Diyarında Buluştu Gülay Kamaz
Girişimciler Harikalar Diyarında Buluştu Kadriye Olgar
Girişimciler Harikalar Diyarında Buluştu Özlem Yıldız
Girişimciler Harikalar Diyarında Buluştu Samar Dadgar
Girişimciler Harikalar Diyarında Buluştu Sibel Vatandost