Francesso Ioppolo:İtely Hair Fashion, Vegan Sertifikalı Yeni Ürünler Çıkarmaya Hazırlanıyor

Francesso Ioppolo:İtely Hair Fashion, Vegan Sertifikalı Yeni Ürünler Çıkarmaya Hazırlanıyor Francesso Ioppolo:İtely Hair Fashion, Vegan Sertifikalı Yeni Ürünler Çıkarmaya Hazırlanıyor

İtely Hairfashion Uluslararası Ticaret Başkanı Francesso Ioppolo, Uluslararası İş Geliştirme Uzmanı Mario Ranaudo, İtely Hairfashion Türkiye Distribütörü Vivvli Kozmetik Başkanı Rania El Moghrabi, İtely Hairfashion İran Distribütörü Dr. Farzaneh.H Sorkhein, itely Hairfashion Markasına Dair Tüm Merak Edilenleri Klass’a Anlattı.  


İtely Hairfashion, küresel çaptaki başarısı ile dinamik, güvenilir ve yenilikçi saç rengi ürünleri üreten bir İtalyan markası. Üst  düzey kalite anlayışının hâkim olduğu ve otantik İtalyan malzemelerini, stili ve benzersiz bir gelenek mirası ile müşterilerine sunan İtely Hairfashion, saçı ve saç derisini koruyan çok çeşitli yöntemler ve çözümler sunuyor. Çok sayıda ülkeye ihracatı olan markanın  Amerika, Brezilya, İspanya, Çin ve Birleşik Krallık gibi 5 büyük ülkede ise şirket ofisleri bulunuyor. Türkiye’de büyük bir potansiyel ve talebin olduğunu, bu yüzden İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye’nin önemli şehirlerinde salonlar açmayı planladıklarını belirten ve şimdilerde vegan sertifikalı yeni ürünler çıkarmaya hazırlanan İtely Hairfashion Uluslar arası Ticaret Başkanı Francesso Ioppolo, Uluslar arası İş Geliştirme Uzmanı Mario Ranaudo, İtely Hairfashion İran Distribütörü Dr. Farzaneh.H Sorkhein ve İtely Hairfashion Türkiye Distribütörü Vivvli Kozmetik Başkanı Rania El Moghrabi ile markanın sahip olduğu önemli özellikleri ve gelecek hedeflerini Klass okurları için konuştuk.

Francesso loppolo, siz İtalya ve dünyada kozmetik sektörünün önemli isimlerindensiniz. Bize İtely Hairfashion markası hakkında bilgi verir misiniz?
Francesso loppolo: İtely Hairfashion, dinamik, güvenilir ve yenilikçi saç rengi ürünleri üreten bir İtalyan markasıdır. Sağlıklı saçın doğal parlaklığını artıran, saçı ve saç derisini koruyan çok çeşitli yöntemler ve çözümler sunarak, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı önemser. Birinci sınıf kaliteli hizmet anlayışına sahibiz. Performans ve mükemmellik standartlarımız, Dünya'da zarif ve sürdürülebilir bir güzellik geleceği yaratan küresel ölçekte sanat yoluyla ifade edilmektedir.

‘KALİTENİN OLDUKÇA ÇOK YÜKSEK OLDUĞU, ÜST SEGMENT ÜRÜNLERİMİZ İTELY HAİR FASHİON MARKASINDA BULUNUYOR’
İtely Hairfashion, ürün gamında neler var?

Francesso loppolo: Markamız, İtalya’da 1987 yılında kurulan bir marka. Profesyonel kuaför salonları için gerekli ürünleri temin etmek amacıyla açılmış bir şirketiz. Dünyanın ilk beş büyük saç bakım markasından biriyiz. Kalitenin oldukça yüksek olduğu, üst segment ürünlerimiz bulunuyor.

‘40 YILLIK BİR DENEYİM VE TECRÜBEYE SAHİBİZ’
Mr.Francesko, İtely Hairfashion ürünlerinin özellikleri nelerdir?

Francesso loppolo: Ürünlerimizin renk skalası çok geniş. 40 yıllık bir deneyim ve tecrübeye sahibiz. Çok geniş bir network ağına sahibiz. A’dan Z’ye her şey İtalyan üretimi. Tüm üretim İtalya’da yapılıyor. Ürünlerimiz, A plus bir İtalyan markası. Bugün ek servis sağlayan ve güvenlik garantisi sunan ISO 22716 sertifikalarımız sayesinde ithalat yapıyoruz. Vegan sertifikalı yeni ürünler çıkarmaya hazırlanıyoruz. Vegan sertifikalı ürünlerimiz yakında Türkiye’de de satışa çıkıyor olacak.

‘YAKLAŞIK 100 ÜLKEYE İHRACATIMIZ VAR’
İtely Hairfashion markasının dünyanın kaç ülkesinde satışı yapılıyor?

Mario Ranaudo: İtely Hairfashion markası olarak yaklaşık 100 ülkeye ihracatımız var. Amerika, Brezilya, İspanya, Çin ve Birleşik Krallık gibi 5 büyük ülkede ise şirket ofislerimiz bulunuyor. Dünya genelindeki kazancımız 150 milyon dolar.


‘TÜRKİYE’DE BÜYÜK BİR TALEP VE POTANSİYEL VAR’
Rania El Moghrabi, siz İtely Hairfashion Türkiye Distribütörü Vivvli Kozmetik Başkanısınız. Türkiye Distribütörü olarak Türkiye’de neler yapmayı düşünüyorsunuz?

Türkiye’de saç ürünlerine büyük bir talep ve potansiyel var. Türkiye’de Francesso loppolo ile beraber çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Saç renklendirme üzerine sağlıklı bakım ürünleri tedarik etmekteyiz. Profesyonel renk uzmanlığı ile saç sanatı boyasını sevenleriyle buluşturacağız. Aynı firmada farklı alanlarda da hizmetler vermeye başlayacağız.

Türkiye’deki hedefleriniz nelerdir?
Rania El Moghrabi: Türkiye’deki ilk hedefimiz markanın distribütörlüğünü başarı ile yapmak. Sonrasında Türkiye’nin her bölgesine salonlar açmaya başlayacağız. Açtığımız kuaför salonlarında İtely Hairfashion markasının ürünlerini kullanacağız. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya,Busa gibi büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye’nin önemli şehirlerinde salonlarımızı açmayı düşünüyoruz.

‘AQUARELY, İRAN’DA ÇOK KULLANILAN BİR SAÇ BAKIM ÜRÜNÜ’
Dr. Farzaneh.h Hanım, siz İran distribütörünüz ve oldukça güzel işler yapıyorsunuz. İtely Hairfashion markası için düşünceleriniz nelerdir?

Dr.Farzaneh.h Sorkhein: İtely Hairfashion markasının İran distribütörlüğünü yapıyorum. İran, kozmetik sektöründe dünyanın en büyük pazarlarından biri. Yaklaşık 50 bin kuaför salonu ile iş birliğimiz var. İtely Hairfashion markası ile tanışıklığım çok uzun yıllara dayanıyor. Aquarely, İran’da çok kullanılan bir saç bakım ürünü ve hemen hemen herkes kullanıyor, Iran’da çok satıyoruz. Dolayısı ile bu sebeplerden bağımız çok güçlü ve yeni ürünlerini de İran’da müşterileri ile buluşturmak istiyorum.
 

Francesso Ioppolo

Francesso Ioppolo:İtely Hair Fashion, Vegan Sertifikalı Yeni Ürünler Çıkarmaya Hazırlanıyor Francesso Ioppolo
Francesso Ioppolo:İtely Hair Fashion, Vegan Sertifikalı Yeni Ürünler Çıkarmaya Hazırlanıyor Francesco Ioppolo - Fadi Dayekh - Rania El Moghrabi
Francesso Ioppolo:İtely Hair Fashion, Vegan Sertifikalı Yeni Ürünler Çıkarmaya Hazırlanıyor Rania El Moghrabi
Francesso Ioppolo:İtely Hair Fashion, Vegan Sertifikalı Yeni Ürünler Çıkarmaya Hazırlanıyor Farzaneh.H Sorkhein