Columbia’nın “Tested Tough” Kampanyası Ünlü İsimlerin Katıldığı Davetle Tanıtıldı

Columbia’nın “Tested Tough” Kampanyası Ünlü İsimlerin Katıldığı Davetle Tanıtıldı Columbia’nın “Tested Tough” Kampanyası Ünlü İsimlerin Katıldığı Davetle Tanıtıldı

Dünyaca ünlü spor giyim ve aksesuar markası Columbia’nın “Tested Tough” adlı kampanyası Karaköy Mitte’de düzenlenen davetle gerçekleştirildi. Gözalan Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Gözalan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete sosyal yaşam dünyasından çok sayıda isim katıldı. Renkli anların yaşandığı davette konuklar Columbia’nın yeni ürün serilerini yakından inceleme fırsatı buldular.

Columbia, şirket tarihindeki en büyük kampanya olma özelliği taşıyan “Tested Tough” kampanyasının tanıtımını Karaköy Mitte’de gerçekleştirdi. Gözalan Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu üyesi Kerem Gözalan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım davetine iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok tanınmış isim katıldı. Davette kısa bir konuşma yapan Kerem Gözalan “Columbia’nın yeni sezonda outdoor severlerle buluşturduğu Titanium koleksiyonu sahip olduğu performans, malzeme ve teknolojileri ile sezonun en özel serisi olarak göze çarpıyor. Sochi Olimpiyatları’nda Amerika, Rusya ve Kanada takımlarının yarış dışı kıyafetlerinin sponsorluğunu üstlenen Columbia, Olimpiyat ruhu ve zorlu koşullardan esinlendiği üstün Titanium koleksiyonunu outdoor ve şehir yaşamına adapte ediyor. En zorlu koşullarda sporcular tarafından test edilen Titanium serisi markamızın yeni global kampanyasını en iyi şekilde yansıtıyor. Tested Tough kampanyası, aynı zamanda 91 yaşındaki başkan Gert Boyle’un reklam dünyasına geri dönüşünü işaret ediyor. Anne Boyle çok uzun yıllar ürünlerin kendi katı standartlarında olduğundan emin olmak için zorlu koşullarda oğlu üzerinde test etti. Bugün, ürünlerimizi annesinin ısrarlarıyla test eden sadece CEO Tim Boyle değil. Her gün yağmurlu, karlarla kaplı, şiddetli rüzgarlı Kuzeybatı Pasifik’te işe gelen ve her hafta sonunu dağlarda, göllerde, nehirlerde ve patikalarda geçiren Columbia çalışanları da ürünlerimizi test ediyor” dedi.