19 yıl önce hayallerimi gerçekleştirmek için bir adım attım. Ama bu adımın beni nasıl yollara ulaştıracağını o yıllarda tahmin dahi edemezdim. Bir adımla başlayan Klass yolculuğum bana muhteşem dünyaların kapılarını açtı. Bugün diyorum ki, iyi ki korkmadan bu yolculuğa çıkmışım. Ben hayal kurdukça belki de çevreme hayalperest olarak göründüm. İyi ki de “Olmaz” diyen dillere karşı kulaklarımı kapamışım. İşte benim vazgeçmeyiş hikayem böyle başladı. Sizinle zaman zaman buradan başarı hikayemi paylaşıyorum. Bu hikayenin bir başarı hikayesi olduğunu çok net söyleyebilirim. Bu konuda mütevazilik de yapmayacağım. Çünkü İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra farklı medya kuruluşlarında çalışıp ekmeğini kazanan ve kendine az biraz birikim yapan genç bir girişimcinin hikayesi bu. Giriştiğimiz sektör ise büyük bütçelerle yönetilen medya şirketlerinin üyesi olduğu bir sektör. O dönem dergicilik inanılmaz revaçtaydı ve sırf prestij olsun diye bile birçok iş insanı bu sektöre yatırım yapıyordu. Ben böylesi zorlu bir dönemde “artık bu sektörün ben de bir oyuncusuyum” dedim. O zamanlar benim büyük bir hayalci olduğumu düşünen insanlar varsa belki haklıydılar ama ben hayallerimi çalışkanlığımla birleştirdim. Yılmayışımla birleştirdim. Bir de üstüne çok güzel bir ekip kurdum. Ardından o safça atılan adımla başlayan yolculuğumuz muhteşem bir serüvene dönüştü.
Hayalimize Hayaller Kattık, Hedeflerimize Hedefler Kattık Ve Her Birine Tek Tek Ulaştık.
Hayalimize hayaller kattık, hedeflerimize hedefler kattık ve her birine tek tek ulaştık. Şimdi ise bu koskoca geçip giden 18 yıla gururlanarak bakmamak elde değil. Bir yandan geçmişte bıraktığımız 18 yılın gururu bir yandan da gelecek güzel yılların heyecanı içinde çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz. Klass serüvenine yeni hikayeler eklemek için büyük heyecan duyuyoruz. İşte bu hikayelerden birisi de 2 Mayıs 2023’de düzenleyeceğimiz büyük Klass gecesi. Geçen yıl ilkiyle gerçekten büyük ses getirmiştik. Bu yıl da yine yıla damgamızı vuracağız. Hedeflerimizden birisi de geçen yıl Klass Ödül Seremonisi’yle başlattığımız Yüzüklüler Kulübü’ydü. Bir yıl içerisinde kulübümüzde çok güzel etkinlikler gerçekleştirdik. Etkili bir network kurduk. Bu yıl ise bu networkü 2. Klass Ödül Seremonisi’nden sonra daha da büyüteceğiz. Yeni üyelerimizle birlikte çok daha güzel ve büyük bir aile olacağız.
Geçip giden bu 19 yıl içinde o kadar güzel insanlar tanıdım, o kadar güzel dostluklar biriktirdim ki benim için muhteşem bir servet değerinde. Çünkü hayatınızda güzel ve doğru insanlar yer alırsa zamanınız boşa geçmemiş olur. Yanlış insanlarla geçirdiğiniz her zaman dilimi sizin için ciddi bir vakit kaybıdır. İşte ben edindiğim güzel dostluklar, yaşattığımız güzel birliktelikler sayesinde zamanımı boşa harcamadım. Hayat boşa vakit kaybedecek kadar uzun değil. Bu bilinçle her anını verimli geçirmeye çalışıyorum, değerlendiriyorum.
Oldukça sosyal bir iş yapıyoruz ve bu sosyallik içinde hiçbir zaman kendimi mekanların ve olayların büyüsüne kaptırmadım. Her zaman önceliğim işim oldu. Sosyal dünyamı işimle verimli bir şekilde birleştirdim. Bu özverili çalışmalarım sayesinde bir çok gazeteci arkadaşıma da örnek oldum. Onlara cesaret verdim. Davetlerde işimin başında durarak nasıl bu sektörde bağımsız olarak başarılı olunacağını gösterdim. Geçip giden 18 yıla şöyle bir baktığımda çok güzel adımların atılmasına da katkım olduğunu görüyorum. İşte bu anlattıklarım da gururlanmam ve onore olmam için artı bir neden. Ve bu gurur ve onur beni yapacaklarımız için daha da heyecanlandırıyor. 20. yılımıza bir kala bu süreci çok iyi değerlendirip güzel serüvenimize yenilerini eklemek için çok çalışacağız. Başta siz değerli okurlarımız olmak üzere, aileme, çalışma arkadaşlarıma, iş birliği yaptığımız tüm iş insanları ve marka yöneticilerine 19 yıldır bizimle olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Ve birlikte çok daha güzel işlerin altına imza atacağız. Bizi takip edin.
Klass Alın, Klass Okuyun, Klass Olun…
  Diğer Tüm Yazılar