Auvintage.com’un Tanıtım Daveti Bebek’teki Yeni Adresinde Gerçekleşti

Auvintage.com’un Tanıtım Daveti Bebek’teki Yeni Adresinde Gerçekleşti Auvintage.com’un Tanıtım Daveti Bebek’teki Yeni Adresinde Gerçekleşti

Ünlü model ve oyuncu Ahu Yağtu’nun moda dünyasındaki yatırımı “auvintage.com” adlı online alışveriş sitesi düzenlenen şık bir davetle tanıtıldı. Yağtu’nun Bebek’teki yeni showroomunda gerçekleşen davete moda ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda isim büyük ilgi gösterdi. Vintage severlere nostaljik saatler yaşatan davette konuklar beğendikleri parçaları satın almayı ihmal etmediler.

Ahu Yağtu, ikinci el kıyafetlerin satışını yaptığı auvintage.com adlı internet sitesinin tanıtımını Bebek’teki yeni showroomunda düzenlenen davetle gerçekleştirdi. Vintage severlere nostaljik ve eğlenceli saatler yaşatan davete moda ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda isim katıldı. Davette yakın arkadaşlarının kendisini yalnız bırakmadığı Ahu Yağtu konuklarını kapıda karşılayarak mağazadaki ürünler hakkında bilgiler verdi. Kısa bir konuşma yapan ünlü oyuncu “Geçmişi günümüzle harmanlayan ve bir nevi dönüştürücü görevi gören vintage meraklılarının sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Hizmete giren auvintage.com adlı internet sitemizden dileyenler lüks markaların hem vintage hem de ikinci el ürünlerine ulaşabiliyorlar. Ayrıca yeni showroomumuzda da vintage tutkunlarına tüm bu ürünleri yakından görme ve alışveriş imkanı sunuyor” dedi.