Son dönemlerde içim kıpır kıpır... 2023 yılına yenilenen bir enerji ile girdikten sonra aynı dinamik ruhla yolumuza devam ediyoruz. Klass ailesi olarak uzun yıllardır omuz omuza çalıştığımız arkadaşlarımızın bir kısmıyla artık gönül gönüle çalışıyoruz. Ve yenilenen kadromuz ile yolumuza devam ediyoruz. Ne mutlu bize ailemiz kocaman oldu. Hem ekip arkadaşlarımızla, hem Klass’a yıllarını emeğini veren arkadaşlarımızla hem de siz değerli okuyucularımızla bir aslında koskocaman bir aileyiz. Ve bu ailenin temelinde sevgi var. Öyle safça bir sevginin alt yapısında kurduk ki dergimizi, bu sevgi oldukça sırtımız asla yere gelmeyecektir. Sevgiyi saygıyla, özveriyle, fedakarlıklarla besleyerek çok şükür bu günlere geldik. İşte buradan Klass’a emeği geçen ve gönlü hala Klass ile olan tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Biz birlikte başardık. Yeni arkadaşlarıma çok güzel bir altyapı bıraktılar. Eminim yeni dinamik ve genç kadromuz da bu altyapının üstüne enfes yapılar inşa edecekler. Ben ise onların yaptıklarını ve yapacaklarını desteklemek üzere her daim yanlarında ve arkalarında itici kuvvet olacağım. Çünkü başarmak denilen eylem böyle gerçekleşiyor. Başkalarının başarmalarına yönelik yollar açabiliyorsan asıl başarıyı elde etmişsin demektir.


El uzatmak, onları başarmaya motive etmek benim başlıca görevim. Onların ufkunu açacak yeni projeler yaratmak ise başlıca motivasyonlarımdan birisi. Bu yüzden her zaman yapılmayanı yapmaya çalışıyorum. Tıpkı ilk Klass’ı kurduğumuzda dergicilik dünyasına getirdiğimiz yeni soluk gibi... Birçok tepeden ve önyargılı bakışa rağmen adım adım öyle güzel ilerledik ki her bir ilerlememiz büyüme şeklinde bize geri döndü. Çünkü yaptığımız işe güveniyor, koyduğumuz hedefe doğru ilerliyorduk.
Bu ilerlememizi beşinci yılımızdan itibaren çıkardığımız devasa sayılar ile ispat ettik. Artık o önyargılı bakışlar değişti ve yerini meraklı bakışlara bıraktı. Ve biz o gün bugündür hala meraklı bakışların altındayız. Yaptıklarımıza bakıp yapacaklarımızı merak eden güzel bakışların altındayız.Değişen düzene hızla adapte olabilme başarısını gösteren esnek yapımız sayesinde o meraklı bakışların hakkını vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bu anlamda 2023 yılı projeler anlamında oldukça yoğun geçecek bir yıl olacak. Çok güzel işbirlikleri ile akıllara gelmeyecek yeni projeler üretiyoruz. Yıllar içerisinde kurduğumuz networkte öyle yenilikçi bakışlara sahip kişi ve kurumlar var ki onlarla birlikte sıradışı projeler üretiyoruz. Zaten 2 Mayıs 2023’de geçen yıl ilkini düzenlediğimiz Klass Ödülleri Seremonisinin ikincisini hayata geçireceğiz. Bu bile yıla damgasını vuracak bir davet olarak şimdilerden hafızalarınızda yer alsın. Kısacası çok fazla planımız var. Buradan bunları anlatmak uzun sürecektir ama size sadece şunu söyleyebilirim; “Bizi takipte kalın!”
Gelelim Şubat ayının önemine. Şubat ayı Sevgililer Günü nedeniyle önemsediğim bir ay ve bu ay için hazırladığımız dergimiz yine bizim özel sayılarımızdan biri olur. Şubat ayında biz “Sevgi” temasını ele alırız. İşini severek yapan, hayata sevgiyle tutunan konuları ve röportajları dergimize taşırız. Aslında sevgi, dergimizin genel temasıdır ama Şubat’ta bunu özellikle ön plana çıkarırız. İşte bu yüzden elinizde tuttuğunuz dergi aşırı derecede sevgi içerir. Sevgiyle planlanmış, sevgiyle hazırlanıp size ulaştırılmıştır. Sevgiyle okumanız dileğiyle...

Klass Alın, Klass Okuyun, Klass Olun!
  Diğer Tüm Yazılar