Bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeri geldi güldük, yeri geldi üzüldük… Şaşırdık, eğlendik, mutlu olduk… Ama en önemlisi yine tecrübeleri bir bir sıraladık. Ne mutlu bizlere, yaşadıklarımızdan almamız gereken dersleri alabildiysek… Ne mutlu bizlere, güzelliklerle dolu her anımızın kıymetini bilebildiysek… Anılarımızı zenginleştirebildiysek…

Ben geçip giden her yılı yatırım olarak görürüm. Her yıl hem anılarım hem de işim için yaptığım en önemli yatırımdır… Bir sonraki yıl güzel faydalar elde etmek istiyorsam o yılı en iyisiyle değerlendirmeye çalışırım. Hem bir önceki yılın karını toplarım hem de bir yıl sonrasının karını düşünerek yatırım yaparım. İşte 2022 yılı benim için bu anlamda çok güzel değerlendirdiğim bir yıl oldu. Özel hayatımda çok güzel dostluklar edindim, dostlukları pekiştirdim ve yaşamayı tercih ettiğim güzel anlar sayesinde anılarımı daha da zenginleştirdim. İşim için ise çok verimli bir yıl oldu. Çünkü daha önceki yıllarda ektiğimiz tohumlar sayesinde Klass tarihinde bizden beklenen bir ilke imza attık. Muhteşem Klass Ödülleri ile Klass’ın hem 18. yaşını kutladık hem de en iyilerin ödüllendirildiği bir tören gerçekleştirdik. Bu imzamız aylarca konuşuldu ve geceye katılanlar nazarında 2022 yılının en iyi daveti olarak nitelendirildi. Gecemize katılan dostlarımızdan o gecenin görkemini ve etkisini dinleyebilirsiniz. Her zaman üzerine artılar ekleyerek yola devam etmek bizim sizleri de alıştırdığımız bir durum olduğu için 2023’te çok özel bir Klass gecesi düzenleyeceğiz. Bunun çalışmalarına şimdiden başladık. Yine muhteşem bir kutlama ve ödül gecesi bizleri bekliyor olacak 2 Mayıs 2023 tarihinde…

Klass Gecesi ile start verdiğimiz “Yüzüklüler Kulübü” ise 2023’te daha da büyüyecek ve kurduğumuz network ile harika işler ve işbirlikleri yapacağız. Birçok iş insanının üyesi olmak istediği Yüzüklüler Kulübü’nün şimdiden gördüğü ilgi beni inanılmaz mutlu ediyor. Yeni yıl itibariyle kulübümüz ile ilgili birçok özel çalışmalarımız olacak.

Gözbebeğimiz dergimiz Klass ise her zaman bizim önceliğimiz. Pozitif habercilik anlayışımız ile sizlere keyifli anları en iyi şekilde aktarmaya devam edeceğiz. Röportajlarımızla fark yarattığımız bir gerçek. Ve röportajlarımız eşliğinde yeni dünyalar keşfetmek inanın bize çok iyi geliyor. Eminim ki siz değerli okurlarımız da bu röportajlar sayesinde yenilikleri tanıyor, başarılara tanık oluyor ve farklı sektörlerdeki gelişmeleri takip edebiliyorsunuz. Kısacası ilk günkü heyecanımız ve yıllar içerisinde elde ettiğimiz tecrübelerimiz ile 2023’te de Klass ailesi olarak sizlere en Klass olanı sunacağız. Hem dergi, hem de Klass TV üzerinden yayınlarımız eşliğinde yeni yılda hep güzel haberlerle karşınızda olacağız. 

Yazımın ilk cümlelerinde söylediğim gibi hem yıllar içinde, hem de 2022 yılı boyunca 2023 yılına dair çok güzel yatırımlar yaptık ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Klass’ın yılı olacak. Sizlerin güzel ilgisiyle çok daha güzel çalışmalar ve projelere imza atacağımızı düşünüyorum. 

Gelelim Aralık 2022 Yılbaşı Özel Sayımıza… Yılın son sayısı olan Aralık sayısı dergicilik dünyası için çok önemlidir. En özel kapaklar yılbaşı sayılarında çıkar. Bizde iş ve sosyal yaşam dünyasından renkli anları okuyucusuyla buluşturan bir dergi olarak sizlere en renkli kapakları ve içerikleri sunarız. Bu sayımız da yılbaşı sayıları arasında fark yaratacak çok güzel bir sayı oldu. Özellikle Benan Kurtuluş Saraç ile Çırağan Sarayı’nın muhteşem atmosferinde gerçekleştirdiğimiz kapak çalışması yine yıllarca konuşulacak bir çekim oldu. Keyifle okuyacağınız, çok seveceğiniz konuları, davetleri ve röportajları bir araya getirdiğimiz Klass Aralık 2022 sayısı yine dergiliğinizin değerli üyelerinden biri olacak. 

2023’te de hep güzel haberlerle görüşmek üzere...

Klass Alın, Klass Okuyun, Klass Olun…

Hayat Klass ile güzel…
  Diğer Tüm Yazılar