güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Zeynep Tuğçe Bayat “Karlar Kraliçesi” Oldu

HABER
18.1.2016 00:00:00

“Çilek Kokusu” dizisinde canlandırdığı Gonca karakteriyle büyük beğeni toplayan Zeynep Tuğçe Bayat, dizi ekranlara veda eder etmez müzik çalışmalarına ağırlık verdi. Geçtiğimiz yıl “Küçük Şeyler” isimli ilk şarkısını müzikseverlerle buluşturan Zeynep Tuğçe Bayat, şimdi bir üçleme ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Masal Üçlemesi’nin ilk şarkısı olan sözleri ve müziği Zeynep Tuğçe Bayat’a, aranjesi Nazım Eren Yanık’a ait olan “Karlar Kraliçesi” isimli şarkının klibi Ece Gürlü yönetmenliğinde çekildi.

Oyunculuğun yerinin her zaman farklı olduğunu ancak müzik yapmanın da kendisine çok iyi geldiğini belirten Zeynep Tuğçe Bayat, şunları söyledi: “Çocuklar masalları sever, ben de onlarla büyüdüm ama sırf biraz büyüdüm diye onlardan vazgeçmiyorum çünkü dünyanın gerçeklerine kendimizi bırakırsak kaybolacağımızı düşünüyorum. Masalları seviyorum. Asıl istediğim hikaye anlatmak, bir hikayeci olmak... Çocuklara da ama en çok büyüklere... Oyunculuk da bir hikaye anlatmaktır, müzik yapmak da, yazmak çizmek de... Benim güvenli sularım oyunculuk, asıl işim o. Şimdi bilmediğim sularda yüzmenin heyecanını yaşıyorum ve müzikte de kendimi geliştirmenin yollarını arıyorum. Oyunculuktan vazgeçip müzisyen olmak için değil... Bir oyuncunun bir bütün olması gerektiğini düşünüyorum, hem oynamalı, hem şarkı söylemeli, gerektiğinde dans etmeli ve dil öğrenmeli. Bu tüm dünyada böyle! Yapabildiğimin en iyisini yapmaya çalışıyorum. ‘Küçük Şeyler’ adlı ilk şarkım ile başlayan müzik yolculuğum ‘Masal Üçlemesi’ ile devam ediyor. İlki ‘Karlar Kraliçesi’, benim masal diyarındaki halimle karşılaşacaksınız. ‘Karlar Kraliçesi’ hem benim, hem ben değilim, hem de hepimiziz aslında... Üçlemenin ikinci şarkısı da hazır ‘Uyuyan Güzel’. Üçüncüsünün üstünde hala çalışıyorum, o sürpriz olsun şimdilik.”

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Zeynep Tuğçe Bayat “Karlar Kraliçesi” Oldu
  • Work Ajans