güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Yeşil ve Mavinin Buluştuğu Marka Kent Bodrum'da Buluşalım...

HABER
7.5.2019 00:00:00

Marka Kent Bodrum Kültür, Sanat ve Turizm Etkinlikleri lansmanı 11 Mayıs Cumartesi akşamı Bodrum Azka Otel’de yapılacak. Ünlü manken sunucu Elif Ece Uzun’un sunacağı geceye Bodrum dışından 100’e yakın isim katılacak.

BODRUM İÇİN VARIZ

Türk turizminin göz bebeği Bodrum, Marka Kent Bodrum Projesi ile Türkiye ve Dünyaya açılmaya hazırlanıyor. Ünlü organizatör NDM Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş’ın Marka Kentler Projesi kapsamında geliştirdiği proje lansmanına, Bodrum dışından çok sayıda ünlü isim katılacak.

 

Delibaş yaptığı açıklamada; “Bu proje ile Bodrum’un markalarını dünya vizyonuna çıkarmak için yola çıktık. Bodrum denildiğinde akla Türkiye’nin tarih, kültür ve turizm cenneti geliyor. Bodrum’u dünya turizm arenasına çıkarmak için Bodrum’da tüm bireylerin elini taşın altına koyması gerekiyor. Bu proje ile Bodrum’u dünya arenasına doğru şekilde tanıtmak için elimizden geleni yapacağız. Biz bu projeyi Bodrum Tanıtma Vakfı ve Bodrum Belediyesi’ne büyük bir heyecanla sunmak istiyoruz” dedi.

 

HER ŞEY DÜNYA MARKASI BODRUM İÇİN

 

Organizsyona büyük destek veren Azka Otel Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kaya’da yaptığı kısa açıklamada, Bodrum bir yer yüzü cenneti. Kendini Türkiye ve Dünya vizyonuna doğru anlatması için bu tür projeler çok önemli. Biz Bodrum’da yaşıyoruz Bodrum’da kazanıyoruz. Bodrum için yapılacak ne varsa elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bu yüzden Marka Kent Bodrum projesine bizlerde destek olmak istedik. Her şey Dünya Turizm Markası Bodrum için dedi

 

Azka Otel’de gerçekleşecek organizasyonda ayrıca Markakentbodrum.com’un düzenlediği Marka Kent Bodrum Ödülleri de ilk defa sahiplerini bulacak. Türk müziğinin Ünlü ismi Yılmaz Morgül ve ünlü şair besteci Ahmet Selçuk İlkan’ın Zeki Müren şarkıları ile sahne alacağı geceye televizyon,sinema ve medya dünyasının ünlü isimleri katılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Yeşil ve Mavinin Buluştuğu Marka Kent Bodrum'da Buluşalım...Yeşil ve Mavinin Buluştuğu Marka Kent Bodrum'da Buluşalım...Yeşil ve Mavinin Buluştuğu Marka Kent Bodrum'da Buluşalım...Yeşil ve Mavinin Buluştuğu Marka Kent Bodrum'da Buluşalım...
  • Work Ajans