güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

YAZIN EN RENKLİ GÜNLERİ

KÖŞE YAZISI
1.8.2019 00:00:00

   Aysın Biter Öztürk

Ağustos gene özel gene güzel bir ay. Anne ve babamın, eşimle benim evlilik yıldönümlerimizi barındırıyor.

Annemler 50 seneyi devirdikten sonra artık yılları saymıyorlar bizim ise 12. yılımız olacak. Kızımız Ayris ile taçlandırdığımız harika yıllar. Bir yaz insanı olarak bu ayı çok iyi değerlendirmeniz gerektiğini özellikle hatırlatmak isterim.

Ayrıca Kurban Bayramınızı kutlarım, büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim. Sevdikleriniz ile harika bir bayram geçirmenizi diliyorum. Tatili bu aya kalanlar size de huzurlu nefis bir tatil dilerim. İşte sizin için seçtiklerim önerilerim.

 

ÖZEL BİR KUTLAMA İÇİN: BUSELİK

Buselik, meyhane anlayışını modernleştiren harika mezeler ile taçlandıran Anadolu Hisarı’nda en sevdiğim yer. Tünel’de de vardı ama benim favorim her zaman Anadolu Hisarı oldu. Hızla büyüyen marka, üçüncü ve dördüncü şubelerini arka arkaya Moda Teras ve Tarabya’da açmış. İkisi de güzel lokasyonlar en kısa zamanda gidip görmek isterim. Belki de evlilik yıldönümü kutlaması için olabilir.

 

CHAPTER 8’İ NOT ALIN

Eylül ayında harika bir oyun ve gençlik festivali sizleri bekliyor olacak Chapter 8. Neden şimdiden haber veriyorum; not alın o hafta sonu burada olun diye. Ortaköy Feriye’de gerçekleşecek olan Chapter serisinin 8.’si, bir çok oyun fenomeni, turnuvaları, oyun teknolojilerini ve müziği kapsayacak. Bir öncekine 6 binden fazla kişi gelmişti. Düşünün artık bu etkinlik kaçmaz. Multiplayer’ın düzenlediği Chapter 8, 21 Eylül’de biletler Biletino’da.

 

FENDİ’DEN ENFES BİR ÇİZME

Fendi en sevdiğim markalardan. Çorap botlar yerini gene dar ama deri olanlarına bırakıyor. Renkler kahve tonları, pembe, fuşya ve beyaz var gene. Bu modeli çok beğendim. Yakıştırıp giyebilene tabi…

 

BMW 3 SERİSİNİN YENİ SERİSİ

BMW 3 serisini çok beğeniyorum. Yeni modeli Yalıkavak Marina’da çok şık bir stantta sergiliyorlar yaz sonuna kadar. Sıfır almak hoş olur ama ikinci el derseniz BMW’de 3 serisi için Piyalepaşa Otomotivi arayabilirsiniz. Gayet başarılı modeller var, aklınızda olsun.

 

MAGNUM’DAN MASERATİ

Magnum, bu sene de iki Maserati veriyor. Maserati’ler, Magnum çubukları üzerindeki şifreyi 2992’ye SMS yoluyla veya magnum.com.tr web sitesi üzerinden gönderenler arasında yapılacak çekilişle sahiplerini bulacak. Yazın zaten dondurma yiyoruz bari bir işe yarasın değil mi? Maserati çıksa fena olmazJ

  • Work Ajans
  • Meos Balık