güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Volkan & Zeynep Demirel’in Kızı Yade 6. Yaşını Kutladı

HABER
14.2.2020 00:00:00

   Sevda Kama

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan çocuk şehri KidzMondo, Volkan & Zeynep Demirel’in kızı Yade’nin doğum gününe ev sahipliği yaptı. Zeynep Demirel, Yade’nin 6. yaş gününü ailesi, dostları ve kızının arkadaşlarıyla Cumartesi günü, KidzMondo doğum günü odalarında kutladı.

Fenerbahçe Yardımcı Antrenörü Volkan Demirel’in akşamki maç hazırlığı nedeniyle doğum gününe katılamadığını belirten eşi Zeynep Demirel, Volkan dün akşam kamptan elinde pasta ile geldi ve Yade’nin doğum gününü ailece hep birlikte kutladık” dedi.

Hediye yerine ‘Çocuklar Üşümesin Diye Derneği’ne bağış

Bu doğum gününde Yade’ye hediye almadıklarını söyleyen Zeynep Demirel, “Çocuklar Üşümesin Diye Derneği benim de destek olduğum bir dernek. Bugün doğum gününe gelen misafirlerimizden hediye yerine isterlerse Çocuklar Üşümesin Derneği’ne bağış yapmalarını rica ettik. Yade’ye de öncesinde sordum ve istersen böyle bir şey yapabiliriz dedim ve Yade’de çok sevindi çok istedi tabii yapalım dedi.”

“8 Şubat benim için milat”

“8 Şubat ilk kez anne olduğum gün. Yade hayatımdaki her şeyi temelden değiştirdi o yüzden bugün milat benim için. Bambaşka bir insan oldum 8 Şubat’tan sonra, olaylara çok farklı bakmaya başladım” diyen Zeynep Demirel, Yade için “İnsan ayrımı yapmasın, çevreyi korusun hayvanları sevsin, sağlıklı ve mutlu olsun” dileğinde bulundu.

Doğum günü konsepti ‘LOL’

Doğum gününde LOL kıyafeti seçen Yade, son zamanların en popüler bebekleri LOL Sürpriz Bebekler temalı pastasını, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte üfledi. Yeni yaşına KidzMondo’nun neşeli dünyasında merhaba diyen Yade, maskotlarla pasta kesiminin ardından arkadaşlarıyla önce animasyon ekibiyle doyasıya eğlendi. Sonrasında şehrin tadını çıkararak arkadaşlarıyla birlikte diledikleri meslek birimlerinde kostümlerini giyip çalışarak keyifli bir gün geçirdi.


 

 

                          

 

 

  • Meos Balık
  • Volkan & Zeynep Demirel’in Kızı Yade 6. Yaşını KutladıVolkan & Zeynep Demirel’in Kızı Yade 6. Yaşını Kutladı
  • Work Ajans