güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

VAZGEÇMEYEN ENİNDE SONUNDA KAZANIR

KÖŞE YAZISI
1.1.2019 00:00:00

   Muammer Kapucuoğlu

Hayallerini koy cebe, niyetini et ve çık yola. 2019 yılında hedeflerine yönelik attığın her adımda bunu yap. Olmadı mı yine yap. Eninde sonunda olacak. Karşına çıkan aksilikler, olumsuz söylemler seni yıldırmasın. Eğer hedefin hayallerini gerçeğe dönüştürmekse bu uğurda dirsek çürüteceksin. Diyorum ya baktın olmadı bir daha deneyecek bir daha yenilecek ama pes etmeyecek yine deneyeceksin. Tıpkı Thomas Edison gibi, tıpkı Stephan King gibi, tıpkı Bill Gates gibi…

Bugün hayatımıza etki eden insanların hiç birisi hayallerinden vazgeçmedi. Reddedildi ama kulak asmadı. Yenildi ama “yenilmeyi” kazanmak için yeni bir sebep olarak gördü. Bu yüzden bizde öyle olmalıyız. Bir şeyi hayal edebiliyorsak onu gerçeğe dönüştürebilme yetisine de sahibizdir. İşte 2019 yılı da hedeflerimize doğru harekete geçtiğimiz, adım atmaktan çekinmediğimiz bir yıl olsun.

Ben böyle bir adımı 2005 yılında atmıştım. Ortam elverişsizdi, yakın çevremin dışındakiler bana çok da inanmıyordu, şartlar zordu ama o adımı attım. Ve bu attığım adımın altından kalkabilmek için gece gündüz çalıştım, dirsek çürüttüm, yeri geldi gecelerce eve bile gitmedim. İşte bu adım benim için bir zamanlar hayalden ibaretti. Bugün ise o ilk atılan adımın üstünden tam 14 yıl geçti. O gün bu gündür hep daha iyisi olsun diye çok çalıştım. Harika bir ekip kurdum ve birlikte aynı hedef yolunda yürüdük. 14 yıl içinde elde ettiğim güzellikleri, edindiğim dostlukları sizinle buradan paylaşmaya kalkışsam sanırım bir dergi daha hazırlamam gerekir. İşte tüm bu sebeplerden ötürü sizlere de adım atmaktan korkmayın diyorum. Hayal ettiğiniz bir şekilde olacaktır. Siz o güzel adımları atın ki bizde sizlerle gurur duyalım. Çünkü ülkemizin adım atmaktan korkmayan cesur insanlara ihtiyacı var. Ülke olarak böyle büyür, böyle gelişiriz.

2018’in Aralık ayı bizim için yine çok ama çok yoğun geçti. Yılın son ayı olduğu için hemen hemen her gün çeşitli kurum ve kuruluşların düzenlediği ödül törenleri vardı. Biz de bu ödül törenlerinden payımıza düşeni yine aldık.

II. Altın Marka Ödül Töreni’nde Üstün Hizmet Belgesi ile onurlandırılırken, “Yılın Cemiyet Dergisi” olarak ödül hanemize Altın Zambak, Altın Portal, Mood ve Türk-Azerbaycan Dostluk Ödüllerini de ekledik. Altın Kalpler Derneği’ne verdiğimiz destekten ötürü ise Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı tarafından teşekkür plaketi ile onurlandırıldık. Kısacası ben ve ekibim adına 2018 yılının son ayı bir gurur ayıydı.

Başarılarımızın böyle güzelliklerle taçlandırılması ise harika bir duyguydu. Bu güzellikler 2019 yılında bizim yine başarı odaklı olmamız için müthiş bir motivasyon kaynağı oldu. Hatta bu ödüller belki de bizim yeni bir adım atmamız için itici kuvvet olmuştur, kim bilir?

2019 yılının ilk ayında sizleri bol bol yılın enleri ile buluşturduk. Yine çok keyifli röportajlar eşliğinde başarı hikayelerini ve en özel davetleri Klass bakış açısı ile yorumlayıp size sunduk. Keyifle okumanız dileğiyle…

Klass Alın, Klass Okuyun, Klass Olun, 

  • Meos Balık
  • Dizayn Vip