güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Ünlü Terapist Paul Emery ile Tüm Sorunlarınızı Geride Bırakın

HABER
12.2.2019 00:00:00

Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapisi QEPR’ın yaratıcısı Paul Emery, Richmond Nua Wellness-Spa’nın davetlisi olarak bir kez daha Türkiye’ye geliyor. Süper model Kate Moss, TV yıldızı Megan Gale ve Sir Clement Freud gibi binlerce kişinin hayatını değiştiren Paul Emery, QEPR ile stres, kaygı ve travmalar gibi insanların yaşam kalitesini bozan sorunlarına bir saatte son veriyor!

Kendi geliştirdiği “QEPR” (Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapisi) ile tüm dünyada saygın bir yer edinen, Hollywood başta olmak üzere, gösteri ve sanat dünyasında tedavi ettiği ünlü isimler ile adından sıkça söz ettiren Paul Emery, terapilerini kaçıranlar ya da tekrarlamak isteyenler için bir kez daha Türkiye’ye geliyor.  

09-17 Mart tarihleri arasında Sapanca Richmond Nua Wellness-Spa‘da; 18-30 Mart tarihleri arasında Richmond İstanbul’da terapi yapacak olan “Dünyanın En İyi Spiritüel Terapisti” ödüllü İngiliz Paul Emery, birebir yaptığı QEPR terapisi ile uçuş korkusu, takıntılar, fobiler ve kötü alışkanlıklar gibi hayatınızı olumsuz etkileyen tüm faktörlerden sadece bir saatlik seansta kurtulmanızı sağlıyor. Emery, psikolojik sorunların yanında migren, boyun ağrıları ve psikolojik yeme bozukluğu gibi sorunlara da çözüm buluyor.

Sınırlı sayıdaki terapi için hemen randevu alın.  0264 582 21 00  

Yalnızca terapi fiyatı: 180 € +  KDV

Tek kişi 1 gece oda kahvaltı Richmond Nua’da konaklama + terapi: 280 € + %8 KDV

Çift kişi 1 gece oda kahvaltı Richmond Nua’da konaklama + 2 terapi: 460 € + %8 KDV

*Misafirlere masaj & bakım ve tüm ekstralardan % 20 indirim uygulanacaktır.

 

**Richmond Nua Wellness Spa’ya Wellness-Spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirler kabul edilmektedir.

 

 

QEPR Nedir ?

 

QEPR, vücudun reaksiyonlarını ve belli düşüncelere karşı oluşmuş negatif duyguları elimine etmek üzerine çalışır. Terapiyi psikolojinin gelişmiş bir formuyla ya da çoğu vakada uygulanan, belli güçlü akupunktur noktalarına hafifçe vurarak (taping) uygular. Bu noktaların duygulardan arındırmada etkili bölgeler olduğu kanıtlanmıştır.  

İnsanın kendi kendini güçlendirmesinde çok etkili olan bu yöntem ve teknikleri öğrenildikten sonra herkes tarafından problemlerinden kurtulmak amaçlı kullanılabilir. QEPR, duygusal problemleri tedavi eder ama bir danışmanlık değildir. Çoğumuzun bildiği, uzun, yavaş konuşmalı terapi metodu da değildir. Hiçbir ilaç gerektirmez, terapi süreci acı içermez.

QEPR teknikleri, çoğu diğer terapinin aksine, tüm duygusal ve fiziksel problemleri hızlıca ve kolayca arındırma özelliğine sahiptir. Genellikle bir, bazen iki seans sürer. Ayrıca ilk terapi seansından sonra terapistinizi tekrar ziyaret etmek zorunda kalmazsınız. Böylelikle, hem zamanınız hem de paranız harcanmamış olacaktır. İhtiyaç

 

 

duyduğunuzda evde uygulayabileceğiniz ve sonraki streslerinizden arınmak için hayat boyu kullanabileceğiniz, fiziksel rahatlamanıza da yardımcı olacak iyileştirici teknikler size öğretecektir.

 

Paul Emery kimdir?

İngiltere’de doğan Paul Emery, University of Wales’te psikoloji okudu ve bu dönemde Fritz Perls ve Dr. Carl Rogers’ın tekniklerini öğrendi. Daha sonra NLP (Neuro-Linguistics Programming) tekniği üzerine yoğunlaşan Emery, uzmanlık seviyesine yükseldi. EFT (Emotional Freedom Techniques) tekniğini bulan ve ilerleten Gary Craig ile çalışan Paul Emery’nin üzerinde çalıştığı bir başka alan TFT (Thought Field Therapy) oldu ve burada yine tekniğin kurucuları Dr. Roger Callahan ile çalışma fırsatı buldu. Bu teknik, temel olarak vücuttaki anatomik hatlarda oluşan blokajları, duygusal hassasiyeti ve toksinleri tespit ederek bunları etkisiz hale getirmek üzerine kuruluydu.

 

Paul Emery, yıllar süren araştırma ve deneyimin ardından kendi enerji iyileştirme modeli olan QEPR (Quantum Emotional and Physical Therapy) tekniğini geliştirdi. QEPR, vücuttaki küçük vuruş noktalarını keşfederek ortaya çıktı.

 

 

  • Meos Balık
  • Ünlü Terapist Paul Emery ile Tüm Sorunlarınızı Geride BırakıÜnlü Terapist Paul Emery ile Tüm Sorunlarınızı Geride Bırakı
  • Dizayn Vip