güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Ünlü Kadınlar Davetlerde Hangi Türk Tasarımcıların Kıyafetleriyle Boy Gösteriyorlar?

HABER
1.2.2017 00:00:00

   Özgün Küçükkahraman

Özel davetlerin en çok tercih edilen Türk tasarımcıları..

İş ve sosyal yaşam dünyasının ünlü kadınları davetlerde dünya modasının ünlü tasarımcılarından seçkilerle boy gösterirken bu durum son zamanlarda ciddi bir değişkenlik kazandı. Başta sanat dünyasının ünlü isimleri olmak üzere artık hem davetlerde hem de kırmızı halıda Türk tasarımcılar daha çok tercih edilir oldu. Ve bu durumun o kadar haklı nedenleri var ki… Kimileri kendini uluslararası arenada ispat etmiş kimileri de dünya modasına göz kırpan ünlü modacılarımız gerçekten hayranlık yaratacak tasarımların altına imza atıyorlar. Klass olarak özel gece ve günlerde en çok tercih edilen Türk tasarımcıları mercek altına aldık ve ortaya görsel bir şölen çıktı.

 

 

 

ATIL KUTOĞLU

JET-SET’İN EN SEVİLEN TASARIMCISI

Dünyaca ünlü Türk tasarımcı Atıl Kutoğlu, kuşkusuz Türkiye’nin en sevilen ve en çok tercih edilen modacılarından birisi. Kendine özgü kumaşları ve net anlatımıyla özel günlerde önemli bir tercih nedeni olan ünlü tasarımcı özellikle iş ve sosyal yaşam dünyasının ünlü kadınlarının vazgeçemediği tasarımcılar arasında yer alıyor.

 

CLOSH

ÜNLÜ YILDIZLARIN KIRMIZI HALI TERCİHİ

Şık ve asil tasarımlarıyla ünlü yıldızların Kırmızı halıdaki tercihlerinden birisi olan ve Serli Keçoğlu ve Selvin Parunakyan tarafından kurulan Closh markası 10 yıllık geçmişiyle birlikte Türk moda dünyasında önemli bir yere sahip oldu. İncelikle seçilen kumaşları kişinin bedenine uygun tasarımlarla buluşturarak özel davet ve kokteyllerde haklı bir tercih nedeni olan Closh tasarımları şık anlatımlarıyla kırmızı halılara önümüzdeki günlerde de renk katmaya devam edecek.

 

ELİF CIĞIZOĞLU

BAKMAYA DOYUM OLMAYAN TASARIMLARA İMZA ATIYOR

İnce işçilikleriyle bakmaya doyum olmayan elbiseler ortaya koyan Elif Cığızoğlu nokta atışlar yaparak davetlere damgasını vuruyor. Ünlü tasarımcının kıyafetini tercih eden ünlü kadınlar da manken edasıyla bu özel tasarımları taşıyınca ortaya şık bir sunum çıkıyor. Kumaşlarla adeta dans eden Cığızoğlu garantili şıklık sergilemek isteyenler için önemli bir tercih nedeni oluyor.

 

FİDAN ŞİMŞEK

KADIN FİZİĞİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YORUMLAYIP NET ANLATIMLAR SUNUYOR

Tasarımlarıyla hem özel davetlerin hem de kokteyllerin tercih edilen tasarımcılarından olan Fidan Şimşek iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok ünlü kadının tercih ettiği ve kurtarıcısı olduğu isimlerden birisi. Kadın fiziğini en iyi şekilde yorumlayan ve net anlatımlar sunan Şimşek zamansız tasarımlarıyla tercih sebebi modacılardan birisi.

 

HAKAN YILDIRIM

KENDİNE GÜVENEN KADINLARIN VAZGEÇİLMEZİ

Ünlü modacı Hakan Yıldırım, çarpıcı tasarımlarıyla ünlü kadınların tutkunu olduğu tasarımcılar arasında. Seksi ve kadın fiziğini kusursuz bir şekilde ortaya çıkaran tasarımlarıyla kendine güvenen kadınların tercih ettiği Yıldırım, başarısını dünya moda arenasında defalarca kanıtlamış bir isim.

 

MUSEUMOFFINECLOTHING

GÖZ KAMAŞTIRICI BİR GÖRÜNÜM SUNUYOR

Genç tasarımcı Eda Güngör’ün kurucusu olduğu Museumoffineclothing markası son iki yıldır kırmızı halıda ve özel davetlerde sıkça karşımıza çıkar oldu. Tasarımcının dünya moda tarihinden alıntılar yapan ve modern bir izlenimle sunduğu elbiseler kusursuz bir şıklık sunarken tercih ettiği kadına da göz kamaştırıcı bir görünüm vadediyor.

 

MYBESTFRIENDS

EN TREND PARÇALARI EN GİYİLEBİLİR TASARIMLARLA BULUŞTURUYORLAR

Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün tarafından kurulan MybestFriends yalın ama bir o kadar da çarpıcı sunumlarıyla yaz-kış, gece-gündüz tercih edilen tasarımlar sunuyor. Her sezonun en trend parçalarını en giyilebilir tasarımlar eşliğinde MyBestFriends özellikle bu yönüyle moda tutkunlarının vazgeçilmez markaları arasında yer alıyor.  

 

ÖZGÜR MASUR

LÜKS VE ASALET KOKAN TASARIMLARIYLA BÜYÜLÜYOR

Türk moda dünyasının iddialı isimlerinden olan Özgür Masur buram buram lüks ve asalet kokan tasarımlarıyla bir kadın ruhundan ne kadar da iyi anladığını bizlere ispat ediyor. Farklı kumaşları incelikli tasarımlarla bir araya getirerek her daim zoru başaran ünlü tasarımcı özellikle kırmızı halıda ünlü yıldızların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.  

 

RAISA&VANESSA

FÜTÜRİSTİK ÇİZGİLERİNİ GELENEKSEL MOTİFLERLE BULUŞTURUYORLAR

Zemine oturttuğu fütüristtik anlayışı geleneksel motiflerle buluşturan ve sonrada bu tasarımları farklı kumaş ve materyallerle gerçeğe döken Raisa-Vanessa Sason kardeşler Türk modasının genç ve iddialı isimleri arasında yer alıyorlar. Sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok ünlü kadının tercih ettiği Raisa&Vanessa gösterişli ve cool tarzı ile iddialı bir görünüm sunmak isteyenlerin önceliği oluyor.

 

RAŞİT BAĞZIBAĞLI

KLASİK TARZI VE KUMAŞLARIYLA TERCİH SEBEBİ   

Bir kadının gardırobunda her zaman bulunabilecek zamansız tasarımların altına imza atan Raşit Bağzıbağlı klasik tarzıyla ve buram buram kalite kokan kumaş seçimleriyle özel davetlerin tercih edilen tasarımcıları arasında yer alıyor. Genç modacı yalın ve bir o kadar da çarpıcı tasarımlarıyla ünlü kadınların davetlerdeki önemli kurtarıcıları arasında. 

 

SELMA ÇİLEK

GENÇ VE DİNAMİK BİR TARZA SAHİP

Genç ve dinamik tarzı ile Türk moda dünyasında kendine güzel bir yer edinen güzel tasarımcı Selma Çilek, özellikle genç jenerasyonun tercih ettiği bir isim. Sade kesimleri farklı materyallerle buluşturarak çarpıcı tasarımların altına imza atan Çilek’in koleksiyonları hem günlük hem de özel davetler de sıkça tercih ediliyor.

 

TUVANA BÜYÜKÇINAR

TASARIM KONUSUNDA SINIR TANIMIYOR

Kıyafet, dekorasyon, event derken tasarım konusunda sınır tanımayan Tuvana Büyükçınar özellikle kırmızı halıda ünlü yıldızlarımızın vazgeçilmezleri arasında. Çok yönlü tasarım anlayışıyla her seferinde şaşırtan koleksiyonların altına imza atan Büyükçınar kendi adını verdiği Tuvanam ve A46 markaları ile adeta harikalar yaratıyor. Asaletin ön planda olduğu ve işçiliği ile kendine hayran bıraktıran tasarımların altına imza atan Büyükçınar, dünya çapında bir isim olma yolunda sağlam adımlar atıyor.

 

ZEYNEP TOSUN

BEDENİNDEN TAŞAN KOCAMAN BİR TASARIM RUHUNA SAHİP

Türk moda dünyasına adını altın harflerle yazdırmış çıtı pıtıcık bir modacı Zeynep Tosun. Öyle devasa tasarımların altına imza atıyor ki insanda o küçücük bedenine sığmayan bir ruha sahip olduğunun izlenimlerini sunuyor. Modern çizgisini geleneksel motiflerimizle birleştirerek doğup büyüdüğü topraklara adeta bir teşekkür demeti sunmayı da ihmal etmeyen Tosun detaylarda yarattığı farkla dikkatleri üzerine çekiyor. 

 

Ve daha fazlası Klass Şubat sayısında... 

 

 

 

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Ünlü Kadınlar Davetlerde Hangi Türk Tasarımcıların KıyafetleÜnlü Kadınlar Davetlerde Hangi Türk Tasarımcıların Kıyafetle
  • Work Ajans