güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

TOG BAZAR 2019, Çırağan Palace Kempinski’de Kapılarını Açıyor

HABER
10.5.2019 00:00:00

17-25 yaş arası gençlerin güçlendirilmesi için 2002 yılından bu yana çalışmalar yürüten Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından, bu yıl on üçüncüsü düzenlenecek alışveriş festivali TOG BAZAR kapılarını “Gönüllülük” temasıyla açıyor.

Yapı Kredi Crystal kartın yedi yıldır ana sponsorluğunu üstlendiği ve 15-16 Mayıs tarihlerinde ilk kez Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilecek TOG BAZAR, bu sene de TOG’un faaliyetlerini desteklemek, tanıtmak ve kamuoyu oluşturmak amacıyla birçok seçkin tasarım markasının katılımıyla düzenleniyor.

 

Bu yılın sloganı: “Gönüllülük keyfi değil, keyiflidir.”

Toplum Gönüllüsü gençlerin hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerine dikkat çekmek amacıyla bu yıl “Gönüllülük keyfi değil, keyiflidir” sloganıyla düzenlenen etkinlik için pek çok isim Zeynel Abidin Ağgül’ün objektifinin karşısına geçti. TOG Yönetim Kurulu Eş Başkanı Suzan Bayazıt ve Genel Müdürü Murat Çitilgülü’nün yanı sıra Aslı Pamir ile Murat Pilevneli, Birce Akalay, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Kerem Gönlüm, Pırıl Arıkonmaz, Selen ile Ali Keçeli, Serdar Gülgün, Şebnem ile Celal Çapa ve Ümit Boyner ile Zeynep Selgur poz veren isimler oldu. Toplum Gönüllüsü gençlerin hayata geçirdiği; girişimcilikten çocuk haklarına, cinsiyet ayrımcılığından kültürel mirasın korunmasına, hayvan haklarından sporun ve hareket etmenin önemine, birçok farklı projeye dikkat çekmek için bir araya gelen ünlülerin fotoğraf çekiminde Garage Hair Repair Studio ekibi de saç ve makyaj desteği verdi.

 

Geçtiğimiz yıl 3.809 ziyaretçinin katılımı ile düzenlenen TOG BAZAR’da toplanan bağışlarla 1.980 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine ve projelerine katılımı; 2005 yılından bugüne kadar TOG BAZAR’dan elde edilen bağışlarla da 40.275 gencin sosyal sorumluluk eğitimi ve projesi desteklendi.

 

 

  • KLASS Mayis e-dergi
  • TOG BAZAR 2019, Çırağan Palace Kempinski’de Kapılarını AçıyoTOG BAZAR 2019, Çırağan Palace Kempinski’de Kapılarını AçıyoTOG BAZAR 2019, Çırağan Palace Kempinski’de Kapılarını AçıyoTOG BAZAR 2019, Çırağan Palace Kempinski’de Kapılarını Açıyo
  • Work Ajans