güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

TEMA-K 20 Yaşında

HABER
15.1.2020 00:00:00

   Sevda Kama

TEMA-K gönüllüleri, 14 Ocak Salı günü CVK Otel’de düzenlenen etkinlikle 20’inci yıllarını kutladı. TEMA Vakfı yararına 20 yıldır çalışan TEMA-K gönüllülerinin düzenlediği bu önemli geceye sanatçı Linet şarkılarıyla anlam katarken, gecenin sunuculuğunu ise Özlem Yıldız üstlendi. Yemekten elde edilen gelir ile TEMA Vakfı'nın doğa eğitim programları ve ağaçlandırma faaliyetlerine destek verildi.

Kokteyl ile başlayıp yemekle devam eden gecede konuklar geceyi yaptıkları bağışla yeşillendirdiler. Bu güzel geceye büyük ilgi gösterip mini bir açık artırma modeli ile aralarında topladıkları destek bağışlar ile yaklaşık 30 bin yeni fidan dikimi için büyük destek verdiler.

TEMA-K Gönüllüleri adına konuşan Esra Öztürk, “1999 yılından beri düzenlediğimiz etkinlikler sayesinde yaratılan kaynakla on binlerce çocuğun TEMA Vakfı’nın doğa eğitimlerinden faydalanmış olmasının gururunu yaşıyoruz. 20 yıldır TEMA-K olarak yaptığımız çalışmaları daha da büyüterek 2020 yılında da sürdüreceğimizin müjdesini bu vesileyle vermek isterim,” dedi.

Geceye katılan TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ise “Daha yaşanabilir bir dünya umudumuza destek olan her çalışma bizler için çok anlamlı ve değerli. Bu kapsamda doğaya gösterdikleri hassasiyet ve sağladıkları katkılar için TEMA-K gönüllülerine ve bu anlamlı organizasyona katılarak destek veren tüm konuklara teşekkür ederim,” dedi.

Gecede, TEMA Vakfı’na katkılarından dolayı 15 ve 20 yıl olmak üzere iki kategoride desteklerini uzun yıllardır esirgemeyen gönüllülere plaketleri verildi. Plaket alan gönüllüler arasında;  Aslı Pehlivanlar, Aslıhan Şentürk, Deniz Uzunoğulları, Elvan Demir, Esra Öztürk, Esra Topçuol, Figen Babaoğlu, Figen Kıral, Füsun Korkusuz, Fügen Baş, Meral Ketenci, Nuray Ekşi, Sedef Mercan, Semra Evyap, Şeyda Toprak Vahide Gigin, Nuri Develi ve Suat Ekiz vardı.

  • Meos Balık
  • TEMA-K 20 YaşındaTEMA-K 20 YaşındaTEMA-K 20 YaşındaTEMA-K 20 Yaşında
  • Work Ajans