güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Tasarım Tomtom Sokakta Gala Gecesinde İş ve Tasarım Dünyası Bir Araya Geldi

HABER
13.05.2017 00:00:00

Tasarım dünyasını ile sokak kültürünü buluşturan ve bir sokak etkinliği olarak şehrin önemli organizasyonları arasında yer alan “Tasarım Tomtom Sokakta” kapsamında özel bir gala gecesi düzenlendi. QNB Finansbank sponsorluğundaki geceye; tasarım, mimari ve finans dünyasından pek çok isim katıldı.

Beyoğlu Tomtom Kaptan Sokak’ta tasarım ruhunu yaşatmak ve daha geniş kitlelere duyurmak amacıyla gerçekleştirilen Tasarım Tomtom Sokakta kapsamında Tomtom Gardens’ta gala gecesi gerçekleştirildi. Etkinliğin ikinci gününde düzenlenen geceye, aralarında; İnci Aksoy, Ayşegül Hotiç, Arzu Kaprol, Ayça Dinçkök, Ali Sözmen Meltem Kazaz, Galip Kaynar, Sinan öncel, Pırıl Güleşçi gibi isimlerin de bulunduğu seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Gecede konuşma yapan Tomtom Design Management İcra Kurulu üyesi Hakan Kodal, “Geçen yıl bu yolculuğa çıktığımızdan bu yana sizlerin de sayesinde çok yol kat ettik. Biliyoruz ki gelecekte Tasarım Tomtom Sokakta etkinliği Milano tasarım haftasında sokakta yapılan paralel etkinlikleri aratmayacaktır. Sizler olmadan olmazdı, herkese emeği için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Etkinliğin ana sponsoru olan QNB Finansbank Bireysel ve özel Bankacılık Pazarlama Müdürü Feyyaz Bicak ise gecede yaptığı konuşmada; “QNB Finansbank olarak biz bu heyecana ortak olduk ve inandık. Tomtom Sokak ileride çok daha iyi anılacak. QNB Finansbank olarak bu etkinliğe devamında da destek vermek istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Beyoğlu’nun en dikkat çeken ve sokak kültürüyle gelişen bölgesi Tomtom Mahallesi’nde tasarım ve yaratıcılık üzerinde iddiasını sürdüren Tasarım Tomtom Sokakta 11-14 Mayıs tarihleri arasında düzenleniyor. ‘Yukarı Bak/Up’ temasıyla gerçekleşen etkinlik, temasıyla hem mekan vurgusu yapmayı, hem de ziyaretçilere gökyüzünü ve yaşama sevincini hatırlatmayı hedefliyor.

 

  • Meos Balık
  • Tasarım Tomtom Sokakta Gala Gecesinde İş ve Tasarım Dünyası Tasarım Tomtom Sokakta Gala Gecesinde İş ve Tasarım Dünyası Tasarım Tomtom Sokakta Gala Gecesinde İş ve Tasarım Dünyası Tasarım Tomtom Sokakta Gala Gecesinde İş ve Tasarım Dünyası Tasarım Tomtom Sokakta Gala Gecesinde İş ve Tasarım Dünyası Tasarım Tomtom Sokakta Gala Gecesinde İş ve Tasarım Dünyası Tasarım Tomtom Sokakta Gala Gecesinde İş ve Tasarım Dünyası Tasarım Tomtom Sokakta Gala Gecesinde İş ve Tasarım Dünyası
  • Work Ajans