güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Susanne Aşcı ve Sefa Derebey Muhteşem Düğün Töreni İle Dünya Evine Girdi

HABER
15.5.2017 00:00:00

Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı’nın kızı Susanne Aşcı, Samsunlu iş adamı Ahmet Derebey’in oğlu genç iş adamı Sefa Derebey ile Çırağan Sarayı’nda düzenlenen masalsı bir düğünle aşklarını taçlandırdılar. Görkemli düğüne, uluslararası iş, siyaset, sanat ve cemiyet dünyasından bir çok seçkin isim katıldı.

Genç çiftin nikah şahitliğini ise Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Mustafa Erdoğan, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık ve Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı yaptı. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in kıydığı nikah sonrasında Enbe Orkestrası ve Ajda Pekkan sahne alarak davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Düğüne katılan isimler arasında Yüksel Mermer, Haydar Nuri Çolakoğlu, Oğuz Çarmıklı,  Ali Altınbaş, Zeynep-Metin Fadıllıoğlu, Murat Hazinedar, Mustafa Taviloğlu,  Egemen-Beyhan Bağış, Erol Aksoy, Selma Türkeş, Pelin Akat, Münir Özkök, Adnan Çebi, Cemalettin Sarar, Erden Timur, Zeynel Abidin Erdem, Rıdvan  Dilmen, Mustafa Sarıgül, Gülden-Yılmaz Yılmaz, Abdul Mohsen Al Zakary, Masanori Awasaki, Fikret Aliyev ve Ukraynalı milyarder iş adamı Oleksandr  Yaroslavskyy vardı.

 

Çiçeği burnunda çift balayı için Bali’yi seçerken; bu özel geceye Amerika’dan Japonya’ya Afrika'dan Rusya'ya kadar yaklaşık 650 seçkin konuk katıldı. Tüm  ayrıntılarıyla mükemmel hazırlanan “Gül bahçeleri” temalı ortam tüm konukları büyüledi.

 

 

 

  • Meos Balık
  • Susanne Aşcı ve Sefa Derebey Muhteşem Düğün Töreni İle DünyaSusanne Aşcı ve Sefa Derebey Muhteşem Düğün Töreni İle DünyaSusanne Aşcı ve Sefa Derebey Muhteşem Düğün Töreni İle DünyaSusanne Aşcı ve Sefa Derebey Muhteşem Düğün Töreni İle DünyaSusanne Aşcı ve Sefa Derebey Muhteşem Düğün Töreni İle DünyaSusanne Aşcı ve Sefa Derebey Muhteşem Düğün Töreni İle DünyaSusanne Aşcı ve Sefa Derebey Muhteşem Düğün Töreni İle DünyaSusanne Aşcı ve Sefa Derebey Muhteşem Düğün Töreni İle Dünya
  • Work Ajans