güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Şubatta Aşk UNIQ Hall’de Bir Başka

HABER
13.1.2020 00:00:00

   Sevda Kama

UNIQ Hall aşk ve sevginin dolu dizgin yaşandığı Şubat ayında birlikte keyifli zaman geçirmek isteyen tiyatro severlere birçok etkinlik alternatifi sunuyor.

5 dalda Oscar’a aday gösterilen, sinema tarihinin başyapıtlarından sayılan ‘Amelie’ filminin İngiltere’den sonra Türkiye’de ilk kez orijinal kadrosuyla sahnelenecek olan dünyaca ünlü müzikali ‘Amelie’ UNIQ Hall’de aşkın en güzel yanlarıyla seyircisine özel anlar yaşatacak. The Elephantom, Pinocchio, The Grinning Man ve Pericles gibi önemli yapımlarda rol alan Audrey Brisson’nun Amelie karakterine hayat verdiği müzikal, sessiz bir hayalperestin aşkı bulma hikayesini anlatıyor. Nezaket ve hayal kurma gibi özelliklerin yok sayıldığı dünyada, ‘Amelie’’ unutulmuş bu özelliklere adeta ışık tutuyor. Biletlerin hızla tükendiği müzikal 11, 12, 13, 14, 15 ve 16 Şubat tarihlerinde UNIQ Hall’de İstanbullularla buluşacak.

 

Usta yönetmen Işıl Kasapoğlu’nun yönettiği, Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, salonları tıklım tıklım dolduran ve sevilerek takip edilen ‘Amadeus’ oyunu Şubat ayında da sevenleriyle bir araya geliyor. Başrollerinde Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz’ın yer aldığı ‘Amadeus’, 10 kişilik canlı orkestrası ve dev ekibiyle büyülemeye devam ediyor.  18. yüzyılda Viyana’da yaşayan etkili ve üretken besteciler Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’nin çatışmasını ele alan ‘Amadeus’ 1, 2, 3, 24, 25 ve 26 Şubat tarihlerinde UNIQ Hall’de olacak.

 

Most Production yapımı ‘İzmir’in Kızları’ Ocak’ta yoğun talep gören oyunlarının ardından Şubat ayında da seyircisiyle buluşmayı sürdürüyor. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Olgun Toker, Burak Sevinç, Derya Alabora, Parla Şenol, Nihan Büyükağaç ve Seda Akman’ın yer aldığı, Sezen Aksu şarkılarıyla bezenen "İzmir'in Kızları" müzikli oyunu 6, 7, 8, 9, 20, 21, 22 ve 23 Şubat tarihlerinde tiyatro severlere nostaljik bir Ege kasabası yolculuğu yaşatacak.

 

Pangea ve Tatlı Ekşi Tiyatro’nun ilk prodüksiyonu olan, yönetmen koltuğunda Tuğrul Tülek’in  oturduğu anti romantik komedi türündeki ‘Aşk Geçmişim’ oyunu 5 ve 29 Şubat’ta sahnelenecek. Başrollerini Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun paylaştığı bu eğlenceli oyunda herkes kendine ait özellikler bulabiliyor.

 

Onur Saylak, Şükran Ovalı, Cem Yiğit Üzümoğlu, Sezin Akbaşoğulları, Esra Bağışgil ve Burakcan Doğan gibi başarılı oyuncuların kadrosunda yer aldığı Florian Zeller’in ödüllü oyunu ‘Evlat’ 27 Şubat’ta yeniden UNIQ Hall’de. Ebeveyn, evlat ilişkisi ve gençlik konularının işlendiği çarpıcı hikayesiyle dikkat çeken oyunun yönetmenliğini İbrahim Çiçek yapıyor.

 

Türk Edebiyatı’nın önde gelen isimlerinden Sabahattin Ali’nin hayatından kesitlerin yer aldığı, yönetmen koltuğunda usta yönetmen Ezel Akay’ın oturduğu ve ünlü sanatçı Ferhat Göçer’in muhteşem performansıyla sahnelenen ‘Aldırma Gönül’ müzikli oyunu 28 Şubat tarihinde yeniden UNIQ Hall sahnesinde olacak.

 

Şubat ayında seyirciyle buluşacak oyunların listesi:

01 Şubat Amadeus

02 Şubat Amadeus

03 Şubat Amadeus

05 Şubat Aşk Geçmişim

06 Şubat İzmir’in Kızları

07 Şubat İzmir’in Kızları

08 Şubat İzmir’in Kızları

09 Şubat İzmir’in Kızları

11 Şubat Amelie Müzikali

12 Şubat Amelie Müzikali

13 Şubat Amelie Müzikali

14 Şubat Amelie Müzikali

15 Şubat Amelie Müzikali

16 Şubat Amelie Müzikali

20 Şubat İzmir’in Kızları

21 Şubat İzmir’in Kızları

22 Şubat İzmir’in Kızları

23 Şubat İzmir’in Kızları

24 Şubat Amadeus

25 Şubat Amadeus

26 Şubat Amadeus

27 Şubat Evlat

28 Şubat Aldırma Gönül

29 Şubat Aşk Geçmişim

  • Meos Balık
  • Şubatta Aşk UNIQ Hall’de Bir BaşkaŞubatta Aşk UNIQ Hall’de Bir BaşkaŞubatta Aşk UNIQ Hall’de Bir BaşkaŞubatta Aşk UNIQ Hall’de Bir BaşkaŞubatta Aşk UNIQ Hall’de Bir Başka
  • Work Ajans