güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Şener Şen’i 14 Yıl Aradan Sonra Tiyatroya Döndüren ‘Zengin Mutfağı’ Turneye Çıkıyor

HABER
5.8.2019 00:00:00

Büyük usta Şener Şen’i 14 yıl sonra tiyatro seyircisi ile tekrar buluşturan, DasDas’ın ‘Zengin Mutfağı’ oyunu kış sezonu boyunca haftalarca kapalı gişe oynamıştı. ‘Anadolu Efes katkılarıyla sahnelenen ‘Zengin Mutfağı’ Atlantis Yapım organizasyonuyla Ege ve Akdeniz bölgelerinde tiyatroseverlerle buluşacak.

‘Zengin Mutfağı’, 19 Ağustos’ta Bursa, 22 Ağustos ve 30 Ağustos’ta İzmir, 24 Ağustos’ta Ayvalık, 25 Ağustos’ta Kuşadası, 27 Ağustos’ta Denizli, 29 Ağustos’ta Antalya,1 Eylül’de Marmaris ve 2 Eylül’de Bodrum’da sahnelenecek.

 

‘ZENGİN MUTFAĞI’ HAKKINDA

DasDas’ın ‘Zengin Mutfağı’ oyunu aralık ayında prömiyerini yapmış ve sezonun en önemli kültür sanat olayları arasına adını yazdırmıştı. Başrolünde büyük usta Şener Şen’in yer aldığı oyun, geçtiğimiz günlerde Atlantis Yapım organizasyonuyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelenmişti.

 

19 Ağustos’tan itibaren de Atlantis Yapım organizasyonuyla Türkiye’nin çeşitli şehirlerini de gezecek olan ‘Zengin Mutfağı’, Anadolu Efes’in katkılarıyla sahneye konuyor. Oyun, Cumhuriyet tarihinde görülmüş en büyük işçi hareketi olan 15-16 Haziran 1970 olaylarının zengin bir ailenin mutfağına yansımasını anlatıyor. Vasıf Öngören’in imzasını taşıyan oyunda Şener Şen’e Gizem Ergün, Onay Kaya, Uğur Arda Başkan ve Kutay Sandıkçı gibi yetenekli ve genç oyuncular eşlik ediyor.

 

DasDas prodüksiyonu ve Atlantis Yapım organizasyonu ile seyirciyle buluşan ‘Anadolu Efes Katkılarıyla: Zengin Mutfağı’ oyununun turne biletleri Biletix’te satışta…

 

 

Zengin Mutfağı Turne Programı:

19 Ağustos Bursa Fuar Açıkhava Tiyatrosu

22 Ağustos  İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu 

24 Ağustos  Ayvalık Amfi Tiyatro 

25 Ağustos  Kuşadası Avm Amfi Tiyatro 

27 Ağustos  Denizli Açıkhava Tiyatrosu 

29 Ağustos  Antalya Açıkhava Tiyatrosu 

30 Ağustos  İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu 

1 Eylül          Marmaris Amfi Tiyatro 

2 Eylül          Bodrum Antik Tiyatro 

 

 

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Şener Şen’i 14 Yıl Aradan Sonra Tiyatroya Döndüren ‘Zengin MŞener Şen’i 14 Yıl Aradan Sonra Tiyatroya Döndüren ‘Zengin M
  • Work Ajans