güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Seda Sayan 15 Yıl Aradan Sonra Azka Otel'de

HABER
10.6.2019 00:00:00

Ramazan Bayramının üçüncü gününde “Azka Yaz Konserleri" kapsamında ünlü sanatçı Seda Sayan on beş yıl aradan sonra Bodrum Bardakçı Koy’unda bulunan Azka Otel’de sahne aldı.

Sahneye Nur Yerlitaş imzalı taşlarla bezenmiş, yandan yırtmaçlı ve derin dekoltelerin hakim olduğu cesur elbisesiyle sevenlerinin karşısına çıkan Seda Sayan, programına sevilen parçalarından "Karagözlüm Ölesim Var" şarkısıyla başladı. Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle gençlere taş çıkaran güzel sanatçı, şahane yorumuyla seslendirdiği şarkılarının yanı sıra muhteşem danslarıyla da sahnenin tozunu attırdı. Sahne öncesinde rahatsızlandığını dile getiren Sayan, "Sizlerle buluşmadan önce sesim kısılmıştı. Sezen Aksu'yla konuştum bana Kebabiye bitkisini çiğnememi söyledi. Onun sayesinde karşınızdayım. Buradan minik serçeye teşekkür ediyorum" dedi. 

Konserinin ikinci yarısına hareketli şarkılarıyla hızlı bir giriş yapan başarılı sanatçı, bir ara sahneden inip kendisini dinlemeye gelen misafirlerinin masalarını dolaşarak sevenleriyle bayramlaştı. 

OKTAY KAYNARCA'DAN SEDA SAYAN'A DEKOLTE UYARISI.

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede muhteşem bir performansa imza atan Seda Sayan, programının sonlarına doğru kendisini dinlemeye gelen yakın dostu Oktay Kaynarca'yı ikna ederek sahneye davet etti. Seyircilerin alkışları eşliğinde sahneye çıkan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, başarılı sanatçıyla birlikte "Beyaz Giyme Toz Olur" türküsünü söyleyerek muhteşem bir yaptı. Düetin ardından Kaynarca, "Üzerinde taş taşımak bu olsa gerek, ama biraz fazla dekolte var sanki'' diyerek espirii bir şekilde Sayan'ı uyardı. 

SOSYETE SEDA'DA BULUŞTU 

Konserini "Tabi Tabi" şarkısıyla tamamlayan güzel sanatçıyı, cemiyet ve sanat dünyasının sevilen simalarından  Türkan Gürsel, Gül Dürüst, Faik Öztürk, Safiye Soyman, Sema Çelebi, Özlem Gürsel, Sema Maliki, Mine Tudun, Arzu Aslan, Gülşah Saraçoğlu, Dilek Birgen, Behruz-Sibel Vatandost, Nilgün Özköseoğlu ve Kerem Dürüst eşi Katalina Gomez gibi bir çok isim izlemeye geldi. 

 

 

  • Meos Balık
  • Seda Sayan 15 Yıl Aradan Sonra Azka Otel'deSeda Sayan 15 Yıl Aradan Sonra Azka Otel'deSeda Sayan 15 Yıl Aradan Sonra Azka Otel'deSeda Sayan 15 Yıl Aradan Sonra Azka Otel'de
  • Dizayn Vip