güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Sağlık, Güzellik ve Modanın Kalbi Ankamall’da Atacak

HABER
10.11.2017 00:00:00

Türkiye’nin sağlık, güzellik ve moda alanındaki sevilen uzmanları, keyifli söyleşilerle her hafta ANKAmall ziyaretçileri ile bir araya gelecek.

 

Yaşama değer katan; sağlık, moda ve güzelliğin şifreleri her biri alanında ilk akla gelen isimler olan uzmanlarca paylaşılacak.

 

Sağlıklı yaşam üzerine yazdığı kitapları ve uzman görüşleriyle milyonlar tarafından takip edilen Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, sağlıklı ve uzun yaşam önerileriyle sık sık gündeme gelen Dr. Ender Saraç, sağlıklı yaşamın şifrelerini Ankaralılarla paylaşacak. Sağlıklı olmanın yanında güzel görünmenin sırlarının da paylaşılacağı söyleşilerin diğer konukları da Şeyda Coşkun ve Ebru Şallı olacak.

 

Modayı yakından takip eden ANKAmall ziyaretçileri, modanın başkenti olarak anılan AVM’de ünlü modacıları da karşısında bulacak. Atıl Kutoğlu, Raşit Bağzıbağlı, Dilek Hanif ve Özlem Süer, moda sohbetleri ile söyleşilere renk katacak.

 

Her Salı ve Perşembe günü ünlü bir konuk ve önemli konularla gerçekleşecek söyleşiler saat 18.00-19.00 arasında yapılacak.

 

14 Kasım’da Ebru Şallı ile başlayacak söyleşiler sırasıyla 16 Kasım’da Atıl Kutoğlu, 21 Kasım’da Şeyda Coşkun, 23 Kasım’da Raşit Bağzıbağlı, 28 Kasım’da Ender Saraç, 30 Kasım’da Dilek Hanif, 5 Aralık’ta Osman Müftüoğlu ile gerçekleşecek ve son olarak 7 Aralık’ta Özlem Süer ile son bulacak.

 

Müzik, “her gün”

 

Hayatın tüm güzelliklerine dokunan ANKAmall, müzik dinletileri ile de ziyaretçilerinin ruhunu okşamayı sürdürecek. Müzik dinletileri hafta içi her gün 12.00-14.00, hafta sonları da 16.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek ve yıl sonuna kadar devam edecek.

Ayrıca 4 hafta boyunca her Pazartesi ve Cuma günleri, 18.00-20.00 saatleri arasında orkestra eşliğinde müzik keyfi de ANKAmall’da yaşanacak.

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Work Ajans