ANA SAYFA KÜLTÜR - SANAT MEKAN ABONELİK FORMU DAĞITIM LİSTESİ KÜNYE KAPAKLAR İLETİŞİM
Röportajlar
GENÇ VE YAKIŞIKLI OYUNCU OZAN GÜLER, PROJELERİNİ VE GELECEK HEDEFLERİNİ KLASS OKURLARI İÇİN ANLATTI

“MAVRİK AJANS’IN ORTAKLARI İLE TANIŞMAM HAYATIMIN EN İYİ ŞANSLARINDAN BİRİ OLDU”

Türk sineması ve TV dizileri son on yılda büyük bir ivme kazanırken doğal olarak umut vadeden pek çok isim de beyazperde veya ekranlarda boy gösteriyor. Son dönemde dizi ve film sektörüne pek çok isim kazandıran Mavrik Ajans’ın son gözdesi ise Ozan Güler. 2012 Best Model of Turkey ikincisi olduktan sonra moda sektöründe hızla yükselen Ozan Güler’i kamuoyu Çılgın Dersane 3 filmi ile tanıdı. Yakışıklı oyuncu şu sıralar “O Hayat Benim” dizisinde oynuyor. Genç ve yakışıklı oyuncu Ozan Güler, projelerini ve gelecek hedeflerini Klass okurları için anlattı.

• “İlk filmimden bu yana oyunculuğumu geliştirmek adına sürekli dersler alıyorum. Oyuncu koçum var ve diziye başladığımdan beri dersleri fazlasıyla artırdık. Zaten ben disiplinli bir insanım. Evde kendi kendime bile mimik geliştirmek adına çalışmalar yapıyorum.”

Röportaj: Özgün Küçükkahraman


 Devamı ve Daha Fazlası Klass Magazin Mart Sayısında…

DİĞER RÖPORTAJLAR
ŞEYMA SUBAŞI İLK DEFİLE HEYECANINI, MODA YOLCULUĞUNDAKİ HEDEFLERİNİ, ANNELİK KİMLİĞİNİ VE HAYATA BAKIŞ AÇISINI KLASS’A ANLATTI!
DİZAYN VIP’İN SAHİBİ ERBAKAN MALKOÇ, TASARIMLA TEKNOLOJİYİ NASIL BİRLEŞTİRDİĞİNİ VE HAYALLERİNDE GELDİĞİ SON NOKTAYI KLASS’A ANLATTI:
ROMATEM FİZİK TEDAVİ VE RAHABİLİTASYON HASTANELERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI DR. KÖKSAL HOLOĞLU, YENİ UYGULAMALARINI VE YURTDIŞI GİRİŞİMLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
PATİKA FUARCILIK’IN SAHİBİ DİDEM CILGA, YIL İÇİNDE DÜZENLEDİKLERİ RAKİPSİZ FUARLARI, HİZMET ANLAYIŞLARINI VE GELECEK HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
EDEN’S GARDEN ANAOKULU MÜDÜRÜ KAREN ÇİFTÇİ, KENDİLERİNİ BAŞARIYA GÖTÜREN FARKLI EĞİTİM ANLAYIŞLARINI, DERS DIŞI AKTİVİTELERİNİ VE HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
LEONOR GREYL MARKASININ YÖNETİM KURULU BAŞKANI CAROLINE GREYL, TÜRKİYE PAZARINA HANGİ ÜRÜNLERLE GİRDİKLERİNİ VE NEDEN TEKİN ACAR’I TERCİH ETTİKLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
ALTINBAŞ MÜCEVHERAT CEO’SU ALİ BULUT, ALTINBAŞ’IN DÜNYA MARKASI OLMA YOLCULUĞUNU KLASS’A ANLATTI:
CLUB SPORİUM GENEL MÜDÜRÜ İPEK ŞENOĞLU, SPOR KARİYERİNİ, CLUBSPORİUM VE HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
DÜNYACA ÜNLÜ TELEVİZYONCU DAPHNE BARAK, TÜRKLERİ DÜNYA STARLARIYLA TANIŞTIRACAĞI VIP HOLLYWOOD TUR FİKRİNİ KLASS’A ANLATTI:
ATLAS BALIK’IN ORTAKLARINDAN ERTUĞRUL PEKGÖZ, HİZMET KALİTELERİNİ, FARKLI LEZZETLERİNİ VE HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
12345678910...
© 2011® Klass Magazin - Tüm hakları saklıdır - 0 212 273 29 20 web tasarimMAKRONET
KLASS'TA BU AY
PİZZAZZ
RÖPORTAJLAR
Muammer Kapucuoğlu
HAYATINDAKİ HER ŞEYE AŞKLA SARIL…“
DEVAMI
Oya Germen
AYŞEM...“
DEVAMI
Mine Islam
SONBAHAR ŞIKLIĞI“
DEVAMI
Aysin Biter Öztürk
‘KASIM’ DEĞİŞİMLER AYI OLSUN!“
DEVAMI
Seren Muyan
GAP 3“
DEVAMI
Gamze Alpar
Yüzde yüz garantili eğlence…“
DEVAMI