ANA SAYFA KÜLTÜR - SANAT MEKAN ABONELİK FORMU DAĞITIM LİSTESİ KÜNYE KAPAKLAR İLETİŞİM
Röportajlar
BURAK SAAT’İN SAHİBİ BURAK ŞENER VE BABASI YALÇIN ŞENER BAŞARILARININ PÜF NOKTALARINI KLASS’A ANLATTILAR

“BURAK, DEDESİNİN PRENSİPLERİ
SAYESİNDE ÇOK BAŞARILI OLDU”

Yalçın Şener ve oğlu Burak Şener’in iş yaşamlarındaki duruşları çoğu işadamı ve ikinci kuşak takipçilerinden çok farklı. Burak Şener, anne tarafından dedesi Cahit Acarsoy’un Eminönü’ndeki saat mağazasında ticarete merhaba diyor. Babası ise profesyonel yöneticilik yaşamından emekli olunca birlikte çalışmaya başlıyorlar. Baba-oğul el ele vererek saat mağazacılığında Türkiye’nin sayılı firmaları arasına girmeyi başarıyorlar.

Yalçın Şener:
“Burak’ın ticarete çok merakı vardı. Çok genç yaşta eşimin babası Cahit Acarsoy’un Eminönü’ndeki saat mağazasında çalışmaya başladı. Bir süre sonra da kendi şirketini kurarak iş hayatında tek başına ilerlemeye karar verdi. Çok çalışkan, gece gündüz işini düşünen bir işadamı.”

Burak Şener:
 “Babam, ailesine son derece düşkün bir insandır. Hem iş hayatında hem de aile hayatında babam bulunmaz bir kaynak benim için. Birçok şeyi babamdan öğrendim. Ben de yeni evlat sahibi oldum. Kızımı büyütürken kendime babamı örnek alıyorum.”Röportaj: Özgün Küçükkahraman
Fotoğraflar: Ali Kangal

Devamı ve Daha Fazlası Klass Magazin Haziran Sayısında…

DİĞER RÖPORTAJLAR
ŞEYMA SUBAŞI İLK DEFİLE HEYECANINI, MODA YOLCULUĞUNDAKİ HEDEFLERİNİ, ANNELİK KİMLİĞİNİ VE HAYATA BAKIŞ AÇISINI KLASS’A ANLATTI!
DİZAYN VIP’İN SAHİBİ ERBAKAN MALKOÇ, TASARIMLA TEKNOLOJİYİ NASIL BİRLEŞTİRDİĞİNİ VE HAYALLERİNDE GELDİĞİ SON NOKTAYI KLASS’A ANLATTI:
ROMATEM FİZİK TEDAVİ VE RAHABİLİTASYON HASTANELERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI DR. KÖKSAL HOLOĞLU, YENİ UYGULAMALARINI VE YURTDIŞI GİRİŞİMLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
PATİKA FUARCILIK’IN SAHİBİ DİDEM CILGA, YIL İÇİNDE DÜZENLEDİKLERİ RAKİPSİZ FUARLARI, HİZMET ANLAYIŞLARINI VE GELECEK HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
EDEN’S GARDEN ANAOKULU MÜDÜRÜ KAREN ÇİFTÇİ, KENDİLERİNİ BAŞARIYA GÖTÜREN FARKLI EĞİTİM ANLAYIŞLARINI, DERS DIŞI AKTİVİTELERİNİ VE HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
LEONOR GREYL MARKASININ YÖNETİM KURULU BAŞKANI CAROLINE GREYL, TÜRKİYE PAZARINA HANGİ ÜRÜNLERLE GİRDİKLERİNİ VE NEDEN TEKİN ACAR’I TERCİH ETTİKLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
ALTINBAŞ MÜCEVHERAT CEO’SU ALİ BULUT, ALTINBAŞ’IN DÜNYA MARKASI OLMA YOLCULUĞUNU KLASS’A ANLATTI:
CLUB SPORİUM GENEL MÜDÜRÜ İPEK ŞENOĞLU, SPOR KARİYERİNİ, CLUBSPORİUM VE HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
DÜNYACA ÜNLÜ TELEVİZYONCU DAPHNE BARAK, TÜRKLERİ DÜNYA STARLARIYLA TANIŞTIRACAĞI VIP HOLLYWOOD TUR FİKRİNİ KLASS’A ANLATTI:
ATLAS BALIK’IN ORTAKLARINDAN ERTUĞRUL PEKGÖZ, HİZMET KALİTELERİNİ, FARKLI LEZZETLERİNİ VE HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
12345678910...
© 2011® Klass Magazin - Tüm hakları saklıdır - 0 212 273 29 20 web tasarimMAKRONET
KLASS'TA BU AY
PİZZAZZ
RÖPORTAJLAR
Muammer Kapucuoğlu
HAYATINDAKİ HER ŞEYE AŞKLA SARIL…“
DEVAMI
Oya Germen
AYŞEM...“
DEVAMI
Mine Islam
SONBAHAR ŞIKLIĞI“
DEVAMI
Aysin Biter Öztürk
‘KASIM’ DEĞİŞİMLER AYI OLSUN!“
DEVAMI
Seren Muyan
GAP 3“
DEVAMI
Gamze Alpar
Yüzde yüz garantili eğlence…“
DEVAMI