ANA SAYFA KÜLTÜR - SANAT MEKAN ABONELİK FORMU DAĞITIM LİSTESİ KÜNYE KAPAKLAR İLETİŞİM
Röportajlar
BEŞİKTAŞ BASKETBOL TAKIMI BAŞ ANTRENÖRÜ / ERGİN ATAMAN VE EŞİ BERNA ATAMAN

BEŞİKTAŞ BASKETBOL TAKIMI BAŞ ANTRENÖRÜ
ERGİN ATAMAN VE EŞİ BERNA HANIM, MUTLU
YUVALARININ KAPILARINI İLK KEZ KLASS’A AÇTILAR:

“ERGİN EVDEYKEN SESSİZ,
SAKİN VE HATTA ÇOCUKSU
YANLARI OLAN BİR KİŞİDİR”

Ergin Ataman kuşkusuz Türk basketbol tarihinin en önemli antrenörlerinden biri. Sadece Türkiye’de değil yurtdışında da önemli başarılara imza atan Ergin Ataman maçlarda agresif kişiliğiyle tanınan bir isim ancak özel yaşamında çok farklı bir portre çiziyor. Club Sporium İletişim Direktörü eşi Berna Ataman ve henüz 10 aylık oğlu Sarp ile mutlu bir yuvası var. Beşiktaş Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ergin Ataman ve eşi Berna Hanım, Kemer Country’deki sevgi dolu yuvalarının kapılarını ilk kez Klass okurları için açtılar.

Berna Ataman:
“Ergin birçok insanın tanıdığı gibi biri değildir aslında. Evdeyken çok sessiz, sakin ve hatta çocuksu yanları olan bir kişidir. Benim arkadaşlarım da dahil olmak üzere onu maçlardan tanıyan kişiler Ergin’i çok agresif ve sert mizaçlı olarak biliyorlar.”

Ergin Ataman:
“Berna kaprissiz, uyumlu ve kendine güveni olan bir kişi. İşim benim hayatım gibi neredeyse. Belli bir program yapamıyoruz. Bazen ani ceza antrenmanı yapıyoruz ve programımız sekteye uğrayabiliyor. Berna tüm bu düzene ayak uyduruyor.”

Berna Ataman:
“Ergin, yenilgi sonrası hem yorgunluktan hem de moral bozukluğundan dolayı konuşmak dahi istemeyebiliyor. Özellikle çok önemli maçlar kaybedildiğinde morali altüst oluyor. Ben o gibi durumlarda ne yemek istersin diye bile soramıyorum..”


Berna Ataman:
“Sarp’ın bir şekilde sporcu olacağı kesin. Ama o konuda baskı yapmayı düşünmüyorum. Tamamen kendi seçimi olsun. Biliyorum ki baskı yaptığın zaman çocuk o konudan çok kolay soğuyabiliyor. Kendisi ne istiyorsa onu tercih edecek ama sporla ilgilenirse de çok mutlu olurum.”

Devamı ve Daha Fazlası Klass Magazin Mayıs Sayısında…Röportaj: Özgün Küçükkahraman
Fotoğraflar: Ali Kangal

DİĞER RÖPORTAJLAR
ŞEYMA SUBAŞI İLK DEFİLE HEYECANINI, MODA YOLCULUĞUNDAKİ HEDEFLERİNİ, ANNELİK KİMLİĞİNİ VE HAYATA BAKIŞ AÇISINI KLASS’A ANLATTI!
DİZAYN VIP’İN SAHİBİ ERBAKAN MALKOÇ, TASARIMLA TEKNOLOJİYİ NASIL BİRLEŞTİRDİĞİNİ VE HAYALLERİNDE GELDİĞİ SON NOKTAYI KLASS’A ANLATTI:
ROMATEM FİZİK TEDAVİ VE RAHABİLİTASYON HASTANELERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI DR. KÖKSAL HOLOĞLU, YENİ UYGULAMALARINI VE YURTDIŞI GİRİŞİMLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
PATİKA FUARCILIK’IN SAHİBİ DİDEM CILGA, YIL İÇİNDE DÜZENLEDİKLERİ RAKİPSİZ FUARLARI, HİZMET ANLAYIŞLARINI VE GELECEK HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
EDEN’S GARDEN ANAOKULU MÜDÜRÜ KAREN ÇİFTÇİ, KENDİLERİNİ BAŞARIYA GÖTÜREN FARKLI EĞİTİM ANLAYIŞLARINI, DERS DIŞI AKTİVİTELERİNİ VE HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
LEONOR GREYL MARKASININ YÖNETİM KURULU BAŞKANI CAROLINE GREYL, TÜRKİYE PAZARINA HANGİ ÜRÜNLERLE GİRDİKLERİNİ VE NEDEN TEKİN ACAR’I TERCİH ETTİKLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
ALTINBAŞ MÜCEVHERAT CEO’SU ALİ BULUT, ALTINBAŞ’IN DÜNYA MARKASI OLMA YOLCULUĞUNU KLASS’A ANLATTI:
CLUB SPORİUM GENEL MÜDÜRÜ İPEK ŞENOĞLU, SPOR KARİYERİNİ, CLUBSPORİUM VE HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
DÜNYACA ÜNLÜ TELEVİZYONCU DAPHNE BARAK, TÜRKLERİ DÜNYA STARLARIYLA TANIŞTIRACAĞI VIP HOLLYWOOD TUR FİKRİNİ KLASS’A ANLATTI:
ATLAS BALIK’IN ORTAKLARINDAN ERTUĞRUL PEKGÖZ, HİZMET KALİTELERİNİ, FARKLI LEZZETLERİNİ VE HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:
12345678910...
© 2011® Klass Magazin - Tüm hakları saklıdır - 0 212 273 29 20 web tasarimMAKRONET
KLASS'TA BU AY
PİZZAZZ
RÖPORTAJLAR
Muammer Kapucuoğlu
HAYATINDAKİ HER ŞEYE AŞKLA SARIL…“
DEVAMI
Oya Germen
AYŞEM...“
DEVAMI
Mine Islam
SONBAHAR ŞIKLIĞI“
DEVAMI
Aysin Biter Öztürk
‘KASIM’ DEĞİŞİMLER AYI OLSUN!“
DEVAMI
Seren Muyan
Kitaplar 18“
DEVAMI
Gamze Alpar
Yüzde yüz garantili eğlence…“
DEVAMI