güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Popmod, Yeni Yıla Hazır!

MEKAN
12.12.2019 00:00:00

   Yavuz Kaynar

İstanbul'un karmaşasından kendini soyutlamış, şehrin en güzel semtlerinden Moda'da yer alan ''PopMod''; farklı ve iddialı konseptiyle misafirlerini, geçmişten günümüze eşsiz deneyimler yaşayabilecekleri unutulmaz ve keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

İstanbul cemiyet hayatından, iş dünyasından ve medyadan birçok değerli ismin müdavimi olduğu mekan, iyi müzik, iyi yemek ve eğlencenin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Rezervasyonsuz yer bulmanın neredeyse imkansız hale geldiği mekana ilgi her geçen gün büyüyor.

 

''PopMod''; Performans ve Eski Nesil Meyhane konseptiyle; hafta içi ve hafta sonu misafirlerine sabahın ilk ışıklarına kadar eşsiz deneyimler yaşatıyor.

 

MODUM PERFORMANS!

 

Özel olarak tasarlanan mimarisi ile ön planda olan ''PopMod Performans''; canlı performans, kabare, tek kişilik performans, dj performans,

konsept partiler, 70'ler 80'ler 90'lar, elektronik partiler ve vip davetlere ev sahipliği yapıyor.

Moduna göre bir çok konsept ve eğlencenin ortak adresi olan PopMod Performans misafirlerine; sabaha kadar birlikte şarkı söyleyerek eğlenebilecekleri, ev ortamında, keyifli ve şehrin gürültüsünden uzak bir eğlence alanı sunuyor.

 

MODUM ESKİ NESİL MEYHANE!

 

Özlenen meyhane atmosferini tam olarak hissettiren ve her birinin ayrı bir hikayesi olan 41 çeşit mezesi ve lezzetli yemekleri ile misafirlerini ağırlayan

PopMod Eski Nesli Meyhane'de; değerli bir çok sanatçı da muhteşem sahne şovları ve zengin repertuvarı ile sahne alıyor.

Misafirlerine farklı gecelerde; ''Canlı Performans ile Meyhane Şarkıları, Yeşilçam ve 90'lar, Fransızca - Türkçe ve Jazz'' geceleri ile hizmet veren mekanda, sabahın ilk ışıklarına kadar sohbet, dans, müzik ve yemek eşliğinde unutulmaz gecelere tanıklık edebilir ve kısa sürede müdavimlerinden olabilirsiniz.

 

 Eğlencenin doruklara ulaştığı gecelere ev sahipliği yapan ''POPMOD'' yeni yılda da istek ve talebinize uyum sağlayacak zengin menü içerikleriyle sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacak.

 

 

Adres: Şair Nef'i sokak, No 37-A Moda / İstanbul

 

İletişim: 0216 414 07 67

  • Meos Balık
  • Popmod, Yeni Yıla Hazır!Popmod, Yeni Yıla Hazır!Popmod, Yeni Yıla Hazır!
  • Work Ajans