güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Pomellato,Venedik Sarayı’nda Italyan Tarzı Çok Şık Bir Etkinliğe Ev Sahipliği Yaptı

HABER
12.6.2019 00:00:00

Istanbul, 12 Haziran 2019 – Pomellato İtalya’nın İstanbul’daki Büyükelçilik ikameti olan Venedik Sarayı’nda, Milanolu mücevher markasının ikonik zanaatkarlığını kutlama niteliğindeki bir etkinlikte VIP davetlileri ağırladı. Altın dokunuşlar ve değerli taşların yoğun renkleri ile aydınlanan bir yaz akşamı düzenlenen etkinliğe Pomellato CEO’su Sabina Belli ve ROTAP Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bal ev sahipliği yaptı.

Davet, moda, sanat, cemiyet ve iş dünyasından, Maya Portakal Bitargil, Selma Ergeç, Burcu Esmersoy, Tuba Ünsal, Dila Tarkan, Sibel Kerimoğlu, Beste - Mustafa Yurttaş, Jülide - Mehmet Ali Berkman, Gilman - Mesut Karadeniz, Arzu Kunt, Merve Kardaş Mısırlı, Hakan - Ayşegül Kodal, Filiz Bulutçu gibi isimleri bir araya getirdi.

Davetin ev sahiplerinden, Pomellato CEO’su Sabina Belli, etkinlikle ilgili şu yorumda bulundu: “Zengin tarihi ve mimari yapılarıyla öne çıkan bu harika şehirde bulunmak bizim için büyük bir onur. Asya ile Avrupa’nın buluşma noktası olan İstanbul, gerçek bir dünya harikası, biz de Pomellato’nun hazinelerini bu güzel şehre getirmekten gurur duyuyoruz.”

Pomellato’nun konukları, Venedik Sarayı’nın büyüleyen eşsiz ortamında bir araya geldi. Zarif Venedik Sarayı, büyülü bir İstanbul akşamında etkinlik için muhteşem bir mekan oluşturdu.

Konuklar etkinlik mekanına vardıklarında değerli altın tonlarla yaratılan bir dekorda sergilenen Pomellato mücevherleri ile karşılaştı. Alya’nıncanlı performansı ile renk kattığı gecede konuklara altın dokunuşlu İtalyan lezzetleri ikram edildi.

Pomellato’nun kendine özgü estetiğiyle mükemmel uyum sağlayan zarif yiyecek sunumları, canlı renkleri ve lezzetleri ile büyük beğeni topladı. Canlı DJ performansı da İtalyan gecesinin atmosferine enerji kattı. Farklı disiplinlerden ve yaş gruplarından ilham veren gerçek kadınların rol aldığı #PomellatoForWomen kampanyasından görseller de ortamı renklendirdi. Liderlik temasını öne çıkaran #PomellatoForWomen kampanyası, Pomellato’un değerlerini mükemmel temsil eden figürler r aracılığıyla kadınların güçlendirilmesi mesajını yayıyor.

 

 

Pomellato | İlk küresel lüks İtalyan moda mücevher markası, sıra dışı, renkli. Yeni Değerli.

Daha çevre dostu bir gelecek için çalışan Pomellato, 0 sorumlu altın tedarikini sağlamış bulunuyor. 1967 yılında Milano'da kurulan Pomellato, mücevher dünyasına prêt-à-porter vizyonunu getiren ilk marka oldu. Pomellato, benzersiz tasarımları, değerli taşları ve anında tanınan ikonik stilini tanımlayan yenilikçi taş kesim ve mıhlama teknikleriyle uzman kuyum ustalarının elinde tamamlanan mücevherleriyle öne çıkıyor.

Pomellato, lüks spor giyim ve yaşam tarzı markalarını çatısı altında barındıran, küresel hazır giyim ve aksesuar lideri Kering grubu bünyesinde yer alıyor.

 

  • Meos Balık
  • Pomellato,Venedik Sarayı’nda Italyan Tarzı Çok Şık Bir EtkinPomellato,Venedik Sarayı’nda Italyan Tarzı Çok Şık Bir EtkinPomellato,Venedik Sarayı’nda Italyan Tarzı Çok Şık Bir EtkinPomellato,Venedik Sarayı’nda Italyan Tarzı Çok Şık Bir EtkinPomellato,Venedik Sarayı’nda Italyan Tarzı Çok Şık Bir EtkinPomellato,Venedik Sarayı’nda Italyan Tarzı Çok Şık Bir EtkinPomellato,Venedik Sarayı’nda Italyan Tarzı Çok Şık Bir EtkinPomellato,Venedik Sarayı’nda Italyan Tarzı Çok Şık Bir EtkinPomellato,Venedik Sarayı’nda Italyan Tarzı Çok Şık Bir EtkinPomellato,Venedik Sarayı’nda Italyan Tarzı Çok Şık Bir Etkin
  • Dizayn Vip