güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Özlem Süer İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da Tanıttı

HABER
16.10.2020 00:00:00

   Sevda Kama

Türk tasarımının öncü isimlerinden Özlem Süer, İlkbahar-Yaz 2021’koleksiyonu “Triyanda” yı bu yıl 15.si düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında 14 Ekim’de gerçekleştirdiği online defileyle moda dünyasına tanıttı.

Bu yıl 12-16 Ekim tarihleri arasında 15.si düzenlenen MBFWI’a 31 tasarımcı koleksiyonları ile katıldı. Etkinlik kapsamında sektördeki 30. yılında Mercedes-Benz Presents Tasarımcısı seçilen Özlem Süer’in 30.yıl belgeseli de yer aldı.

30. yılında Mercedes-Benz Presents Tasarımcısı olmanın onurunu yaşayan Özlem Süer, Tasarım gücü ve teknolojisi ile Mercedes Benz 30.yıl digital performansımızın değer yaratan ilham kaynaklarımızdan oldu. Görsel efektlerimize, koleksiyondaki ritm duygusuyla tüm formlara varan etkilerini bütünsel anlamda görmekteyiz” şeklinde duygularını dile getirdi.

TRİYANDA

Triyanda adını verdiği koleksiyonunda Özlem Süer, yeni dünya içerisindeki yeni kadının kendini arayış yolculuğu temasını işliyor ve koleksiyonun genelinde experimental bir yaklaşım benimseniyor; stiller, dokular ve formlar arası zıtlık ilişkileri, post pandemik dünyanın zıtlıklar içerisinde kendini konumlandırma arayışından yola çıkıyor.

Jakar, brokar, ipek tafta, ipek organzelerin, mat ve parlak ilişkisindeki kontrast, tarihi ve yeni modernin ilişkisini sembolize ediyor. Tasarımcı farklı kumaşları siyah, beyaz, gri, gold ve bakır gibi renkler kullanarak yorumluyor.

 

MBFWI kapsamında Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde çekilen ve online olarak gerçekleştirilen koleksiyon sunumu izleyenlere muhteşem görüntüler eşliğinde bir görsel şölen sundu.

 

 

*Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un (MBFWI) 15. sezonu Türkiye Tanıtım Grubu’nun (TTG) desteğiyle gerçekleştirildi.

 

  • Meos Balık
  • Özlem Süer İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Özlem Süer İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Özlem Süer İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Özlem Süer İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion
  • Work Ajans