güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Mybestfriends ve Mika-Der Çocuklar İçin Buluştu

HABER
15.5.2019 00:00:00

Mybestfriends 2019 İlkbahar - Yaz koleksiyonu "İSTİLA", kuzeyli kadının gücünden, savaşçı ruhundan ve hayallerinden ilhamla tasarlandı. Aurascope Project organizasyonuyla Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşen alışveriş etkinliğiyle koleksiyon moda severlerle buluştu. Bu özel alışveriş etkinliğinde Mika-Der’le ortak işbirliğinde, kaynak ayrılarak çocuklar için biraraya gelinildi.

Zamansızlığın sınırlarını zorlayan Mybestfriends bu sezon stil sahibi kadınların gardırobuna kuzeyli kadının istilasıyla güç katıyor. Sıcak yaz akşamlarını serinletecek uçuş uçuş elbiseler, dans ederken kadının en göz alıcı bölümlerini vurgulayan tasarımlar ve buna eşlik eden palmiye desenleriyle tropikal iklime duyulan özlemi ortaya çıkarıyor.

 

Kuzey Kadını: Uzun kış ile mücadele etmeyi başaran, soğuğa rağmen ayakta kalan ama yaşamak için güneye yayılmak zorunda olan istilacı kuzey kadınlarının arzuları, güçleri ve hayalleri yeni tasarımlarla vücut buluyor.

 

Palmiye ve Tohum: Cennetin ağaçları olarak tasvir edilen palmiye desenleri bu koleksiyonla hayat buluyor. Bilinmeyeni keşfetme arzusu, yenilik için yayılma isteği ve tropikal iklimlere duyulan özlem stil sahibi kadını güney yolculuğuna hazırlıyor. Tasarımlarda palmiyeler eşsiz Mybestfriends desenlerine ilham olurken yayılmayı temsil ettiği için çiçek açmış tohumlar da baskı tekniğiyle can buluyor.

 

Egzotizm: Güçlü, asil ve gösterişli Mybestfriends kadını keşfedilmemiş ve stiline ilham verecek egzotik detaylarla zamansız zarafetini sergiliyor. Tropikal iklimlerin en sıcak ve vurucu renk tonları egzotizm vurgusu yapıyor.

 

Mybestfriends tasarımcısı Ayşegül Afacan Köksal "Hikâyeyi oluşturmak için kendimi mücadeleci ve istilacı kuzey kadınlarının yerine koydum. Zamanımızın çok gerisinde olan bu kadınların masallar ve kâşiflerden dinledikleri sıcak yaz günleri için onların adına hayaller kurdum. Sıcak yaz akşamlarında onlara serinliğin dahi özlenebileceğini öğreterek,. rüyalarını, arzularını, güçlerini ve hayallerini koleksiyonda vücut bulacak şekilde yeniden tasarladım. Savaşçı ve hırslı kuzey kadını güneyi keşfetmeye, yenilenmek için yayılmaya ve istila etmeye hazır." dedi.

 

 

 

 

 

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Mybestfriends ve Mika-Der Çocuklar İçin BuluştuMybestfriends ve Mika-Der Çocuklar İçin BuluştuMybestfriends ve Mika-Der Çocuklar İçin BuluştuMybestfriends ve Mika-Der Çocuklar İçin Buluştu
  • Work Ajans