güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Mutluluğun Adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri’nde Ünlü Geçidi

HABER
7.12.2019 00:00:00

   Sevda Kama

Mutluluğunadresi Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından ilki Feriye’de, Ceylan Sanersunuculuğu ile önceki akşam gerçekleştirilen Mutluluğun adresi Farkındalık veSosyal Sorumluluk ödülleri gecesi iş, sanat ve spor camiası tarafından büyükbir ilgi gördü.

Bir çok ünlüyü bir araya getiren gecede, down sendromlu, otizmli özel çocukların defilesi ve dans performansları geceye damgasını vurdu. 7 yıldır faaliyet gösteren dernek Feriye’nin ev sahipliğinde Word Of Fashion ana sponsorluğunda özel çocukların el işçiliklerini açık artırmaya çıkardı. Dernek başkanı Abdullah Özkan gecede; ‘Bu gecede ki temel amacımız özel çocuklarımızın ciddi bir eğitimle ve bir şans verildiğinde sosyal hayatta neler yapabildiğini göstermek onların İş hayatına iştiraki ve elbette hayallerini gerçekleştirebilmeleri bizim için çok önemli, bunu Mutluluğun adresi olarak çok önemsiyor ve destekliyoruz, gece tamamen onların yararına düzenlendi’ dedi.

Gecedeen iyi Dizi Kategorisinde ‘Afili Aşk Ekibi’ ödül alırken, En iyi Kadın oyuncu olarak Burcu Özberk, En iyi Erkek oyuncu kategorisinde Çağlar Ertuğrul ödülaldı. Gecenin devamın da En iyi Pop Erkek sanatçı kategorisinde Sinan Akçıl ödül alırken aynı zamanda Burcu Kıratlı, şarkıcı Özgün, Aslı Hünel, Halil Sezai, Bilal Sonses, Selen Görgüzel Alkan, Sema Öztürk, Sedef Şahin ödül alan ünlü isimler arasında oldu. Ünlüler ödüllerini özel çocukların elinden aldı. En iyi Sabah haberleri kategorisinde En iyi Sabah Erkek Sunucusu olarak İsmail Küçükkaya ödül alırken, Sabah haberlerinde En iyi sabah Kadın Sunucusu ödülünü Atv’den Nihan Günay aldı. Sabah Günaydın Eki en iyi Magazin Eki ödülünü aldı.

 

  • Meos Balık
  • Mutluluğun Adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri’Mutluluğun Adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri’Mutluluğun Adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri’Mutluluğun Adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri’
  • Work Ajans