güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Murat Çuharadoğlu İstiklal Marşı’nı Dünyaya 5 Kez Dinletti

HABER
10.1.2019 00:00:00

Milyonların takip ettiği ‘Ferrari Challenge’ yarışlarına bu yıl bir Türk iş insanı damgasını vurdu. Amatör Ferrari tutkusunu, profesyonel spor haline dönüştüren Çuhadaroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çuhadaroğlu gösterdiği başarılı performansla kendi klasmanında 1’inciliğini ilan etti. Çuhadaroğlu, ‘Ferrari Challenge’ kapsamında İstiklal Marşı’nı tüm dünyaya 5 kez dinletti.

Dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olarak kabul gören ve milyonlarca insanın takip ettiği ‘Ferrari Challenge’ yarışlarına bu yıl bir Türk iş insanı damgasını vurdu. Ülkemizin en büyük sanayi kuruluşlarından Çuhadaroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çuhadaroğlu, amatör olarak başladığı yarış tutkusunu global arenaya taşıdı.  Monza Pisti’nde gerçekleşen sezonun son yarışında Murat Çuhadaroğlu, gösterdiği başarılı performansta topladığı puanlarla kendi klasmanında 1’inciliğini ilan etti. 2015 yılından bu yana 4 sezonda 47 yarışta start alan ve bu sezon 11 kez podyum gören Çuhadaroğlu, 488 Challenge’ı ile aldığı 208 puanla ülkemizi gururlandırdı. Çuhadaroğlu organizasyon kapsamında İstiklal Marşı’nı tüm dünyaya 5 kez dinletti.

 

BÜYÜK BİR GURURDU

Sezon boyunca çok iyi bir performans gösteren ve 488 Challenge ile toplamda 208 puan alan Murat Çuhadaroğlu “Mücadelenin çok yüksek seviyede olduğu Ferrari Challenge’ta kendi klasmanımızda birincilik koltuğuna oturmak ve ülkemizin bayrağını dalgalandırmak gurur verici. 488 Challenge gerçekten büyüleyici, safkan bir yarış otomobili” açıklamasını yaptı.

 

YARIŞLARA AĞIRLIKLI OLARAK İŞ İNSANLARI KATILIYOR

Ferrari Challenge’da dünya çapında 150 yarışmacının bulunduğunu söyleyen Murat Çuhadaroğlu “Bu yıl hiç Türk yoktu. Ağırlıklı olarak iş dünyasından katılım oluyor” dedi. Organizasyona katılımdan önce test sürüşleri yapıldığı ifade eden Çuhadaroğlu “Zaten yarışlara başlamadan önce yarış ehliyeti alabilmek için belli eğitimlerden ve sınavlardan geçmek gerekiyor” açıklaması yaptı.

 

3 OTOMOBİLİM VAR, BİRİ FERRARİ

Kişisel olarak 3 otomobili olduğunu söyleyen Çuhadaroğlu “Bunlardan biri Ferrari. Şehir için Ferrari kullanımı ile yarış halindeyken kullanımı arasında ciddi fark oluyor. Tamamen birbirinden farklı sürüş teknikleri ve eğitimleri gerekiyor. Caddelerde hızlı giden veya yarışan sürücülerin pist yarışlarında da iyi olacağı diye bir kural yok. Tam aksine bu kişiler gerçek yarışlarda çok hızlı olduklarını zannedip büyük hayal kırıklığına uğrayabilirler” dedi. 

 

  • Meos Balık
  • Murat Çuharadoğlu İstiklal Marşı’nı Dünyaya 5 Kez Dinletti
  • Dizayn Vip