güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Modoko Life Exclusive’da Mobilya Tasarımcısı Ayşegül Hotiç İle Keyifli Bir Röportaj

HABER
26.10.2017 00:00:00

Mobilyada trendleri belirleyen Modoko’nun life style dergisi Life Exclusive’in Ekim-Kasım sayısında tasarımcı Ayşegül Hotiç ile dolu dolu bir röportaj… Hayata bakışını ve özgürlükçü ruhunu tasarımlarına katan Ayşegül Hotiç, “Her tasarımımda önceliğim özgür düşünmek. Kendimi en özgür hissettiğim yerler üretimin her aşamasında bulunduğum atölyeler. Tasarladığım ürünlerin yapılış aşamasında bulunmak beni çok heyecanlandırıyor. Ustalarla geçirdiğim zaman çok değerli, yaratıcı ve öğretici” diyor.

 

Yaptığı çalışmalarla tasarım dünyasında dikkat çeken Ayşegül Hotiç, özgür ve yenilikçi bir ruha sahip. ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra uzun bir süre serbest tasarımcı olarak çalışan Hotiç, şu sıralar Türkiye’nin en fonksiyonel ve yaratıcı ürünlerine sahip Loda Mobilya’nın marka ve ürün bazlı koleksiyon çalışmalarına imza atıyor.

 

 

 

Her tasarımında özgürlükçü ruhunu çalışmalarına kattığını söyleyen Hotiç, kendini en özgür hissettiği yerlerin atölyeler olduğunu belirtiyor. Tasarladığı her ürünün yapılış aşamasında bulunmanın kendisini heyecanlandırdığını, ustalarla geçirdiği zamanın çok değerli, yaratıcı ve öğretici olduğunu vurguluyor.

 

 

 

Tasarımlarıyla dikkat çeken Ayşegül Hotiç, mimarlığın geleceğiyle ilgili yüksek mimar Mehpare Evrenol, medya dünyasında umut verici sesiyle, hayata kattığı güzelliklerle anılan televizyoncu ve yazar Yekta Kopan’ın keyifle okuyacağınız röportajları Life Exclusive’nin Ekim-Kasım sayısında… 2013’ten beri yayınlanan derginin yeni sayısında Furniture İstanbul Mobilya Fuarı giriş bileti hediyesi de bulunuyor. Modoko Life Exclusive dergisini tüm D&R ve Migroslardan temin edebilirsiniz.

 

 

 

  • Work Ajans
  • Modoko Life Exclusive’da Mobilya Tasarımcısı Ayşegül Hotiç İ
  • Meos Balık