güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Modanın yeni kahramanları; Powerpuff Girls

HABER
23.10.2017 00:00:00

Popüler kültürün ikonik kahramanları Powerpuff Girls, modanın devleri ile buluştu. Zorlu PSM’de görsel bir şölene sahne olan sıra dışı defilede, Raisa & Vanessa’nın Powerpuff Girls için tasarladığı özel kıyafetleri ünlü isimler Sedef Avcı, Yağmur Tanrısevsin, Wilma Elles ve ünlü sanatçı Atiye taşıdı. Powerpuff kızlarının uçarak davetlileri selamladığı ve Atiye’nin canlı performansıyla podyumda yer aldığı muhteşem şov ünlü akınına uğradı.

 

Uykudan önce dünyayı kötülüklerden koruyarak tüm dünyada kız gücünün en büyük temsilcilerinden olan Powerpuff Girls bu özel defile ile ülkemizde de moda dünyasına girmiş oldu. Modada dünya devi Moschino, Londra Moda Haftasının yıldızı Fyodor Golan, Polonya’nın en başarılı markalarından Bizuu, Ortadoğu’nun parlayan yıldızı Saucette ve Türkiye’den de “kız gücünü” temsilen ünlü modacı ikizler Raisa & Vanessa’nın çok özel Powerpuff Girls koleksiyonlarının yer aldığı muhteşem defile izleyenleri büyüledi. Türkiye’de ilk defa uygulanan özel bir şov ile Powerpuff kızlarının uçarak davetlileri selamladığı, izleyenleri heyecanlandıran sıradışı defilede; Powerpuff Girls’ten ilham alan parçalar podyuma taşındı.

 

 

 

Powerpuff Girls’ün jenerik müziğini de seslendiren ünlü şarkıcı Atiye, canlı performansı ve Raisa & Vanessa imzalı muhteşem Powerpuff Girls tasarımıyla podyumdaydı.

 

 

 

Cartoon Network Türkiye’nin “kız gücü” adına Koruncuk Vakfı işbirliği ile gerçekleştirdiği ve bu kapsamda ünlü isimlerin de destek verdiği proje büyük yankı uyandırdı. Kız çocuklarının geleceği için podyuma çıkan Sedef Avcı, Yağmur Tanrısevsin, Atiye ve Wilma Elles Powerpuff Girls tasarımı kıyafetleriyle büyük alkış aldı.

 

 

 

Powerpuff Girls’ün yeni sezon bölümlerinin ön gösteriminin de gerçekleştiği gala ünlü akınına uğradı. Yurtdışında olduğu için galaya özel mesajıyla katılan ünlü oyuncu Büşra Pekin’in sesiyle hayat verdiği Bliss karakterinin de yer aldığı özel bölüm izleyicilerden tam not aldı.

 

 

 

Sercan Badur, Seçkin Piriler, Ebru Akel, Çiğdem Batur, Esra Ceyhan, Petek Ertüre, Burcu Şendir, İpek Köse, Begüm Özer’in da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü ismin katıldığı galada, aileler çocuklarıyla birlikte keyifli zaman geçirdiler. Powerpuff Girls karakterleriyle tanışan çocuklar ise kendileri için oluşturulan özel alanda doyasıya eğlendi.

 

 

 

Uykudan önce dünyayı kurtarmaya devam edecek olan PowerPuff Girls’ün eğlence ve macera dolu yepyeni bölümleri;  23 Ekim saat 18.30’da Cartoon Network’te  başlayacak. Powerpuff Girls’ün yeni bölümleri hafta içi 13.30 ve 18.30, hafta sonu ise 09.30 ve 19.30’da Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşmaya devam edecek .

 

  • Work Ajans
  • Modanın yeni kahramanları; Powerpuff GirlsModanın yeni kahramanları; Powerpuff GirlsModanın yeni kahramanları; Powerpuff GirlsModanın yeni kahramanları; Powerpuff GirlsModanın yeni kahramanları; Powerpuff GirlsModanın yeni kahramanları; Powerpuff GirlsModanın yeni kahramanları; Powerpuff GirlsModanın yeni kahramanları; Powerpuff Girls
  • Meos Balık