güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Masal Bahçe’ye Gelen Herkes Burada Mutlu Olmak Zorunda

RÖPORTAJ
1.5.2019 00:00:00

Masal Bahçe Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Gecü, masal diyarı mekanını Klass okurları için anlattı...

Ataşehir’de yeme içme noktalarının yoğun olduğu bir bölgede 1200 metrekarelik bir alanda hizmet veren Masal Bahçe, genç iş adamı Ercan Gecü tarafından büyük hedeflerle kurulan bir cafe-restoran. İçeriye adım attığınız an kendinizi bir masal bahçesindeymiş gibi hissediyorsunuz. Üstüne bir de lezzetleri ve hizmet kalitesi eklenince buradan mutlu bir şekilde ayrılmamanız için hiçbir sebep kalmıyor. Yeditepe Üniversitesi Moda Tekstil Tasarım bölümü mezunu olan inşaat sektöründe faaliyet gösteren ama hayallerinin peşinden gidip büyük bir istekle ve yüksek hedeflerle Masal Bahçe’yi kuran Ercan Gecü, gece gündüz dememiş çalışmış ve kişilerin mutlulukla vakit geçirdiği bir mekan yaratmış. Nihai hedefinin dünya markası olmak olduğunu belirten Masal Bahçe Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Gecü, Masal Bahçe’nin konseptini, hizmet kalitesini ve hedeflerini Klass okurları için anlattı.

 

 

“Bizim tamamen amacımız insanlara evindeymiş hissiyatını verebilmek. Ve buraya gelen kişi burada mutlu olmak zorunda, gelen kişilerden beklentimiz bu. İşte bu mutluluğu da sağlayabilmek için çok çalışıyoruz.”

 

“Hayatım tamamen Masal Bahçe’de geçiyor. Çünkü buranın vermiş olduğu keyif bambaşka. İnanılmaz hoş vakitlerin geçirildiği bir yer. Gerçekten bir insanı mutlu etmek o insandan 10 kat daha çok beni mutlu ediyor. Tamamen bunu hissettikten sonra buraya bağımlı kalmış durumdayım.”

 

Ercan Bey, Ataşehir’de Masal Bahçe adında masallar diyarı gibi bir yer oluşturmuşsunuz. Öncelikle Masal Bahçe’nin kuruluş hikayesini bizimle paylaşabilir misiniz?

Biz mekanımızı kurgularken bahçe konseptine önem verdik. O yüzden de iç mekanda her yer yeşillik ve ağaçlarla düzenlendi. Ardından da her insanın aslında kendi masalını yaşadığı düşüncesiyle bahçe ile masalı birleştirip Masal Bahçe ismini bulduk. Bunu tamamen konseptimize yansıttık ve o hissiyatımızı da  mekanın ruhuna verdik. Yaratmak istediğimiz ambiyans tam da şu an burada gördüğünüz ambiyanstır. Kısacası herkesin bir masalı vardır diye yola çıktık ve Masal Bahçe’yi hizmete soktuk.

 

“SUNDUĞUMUZ KONSEPTTEKİ BAŞARIYI HİZMET ANLAYIŞIMIZA DA YANSITMIŞ OLDUK”

Peki, Masal Bahçe’nin özelikleri nelerdir, buraya gelen insanlar burada ne gibi farklılıklarla karşılaşıyorlar?

Masal Bahçe 1200 metrekare’lik bir mekan. Burada misafirlerimize güzel bir aile ortamı sağlıyoruz. Bunu da gelen misafirlerimizle birebir kendimiz ilgilenerek o hissiyatı veriyoruz. Böylelikle sunduğumuz konseptteki başarıyı hizmet anlayışımıza da yansıttık. Buraya gelen insanlar evindeki havasını yakalıyor ve o rahatlığa ulaşıyor. Mutfağımızdan çıkan lezzetler ise çok beğeniliyor ve misafirlerimiz mutlak mutlulukla buradan ayrılıyorlar. Bizim tamamen amacımız insanlara evindeymiş hissiyatını verebilmek. Ve buraya gelen kişi burada mutlu olmak zorunda, gelen kişilerden beklentimiz bu. İşte bu mutluluğu da sağlayabilmek için çok çalışıyoruz.

 

Masal Bahçe oldukça büyük bir alan ve içerisinde çok değişik bölümler bulunuyor. Kimlere hitap etmek istiyorsunuz?

Tamamen bir ev ortamı olmasını istediğimiz için evde de nasıl ki oda oda bölümler varsa burada da aynı şekilde bölümlerimiz var. Yemek yenilecek alan var, oyun oynama alanı var, nargile var: hiçbir şey yapmadan dumansız olarak oturulabilecek alan var. Aynı şekilde çocuklar için de yapılmış alanlarımız var. Bu konsept ile aynı zamanda dünya mutfağını birleştirdik. Burada isterseniz kahvaltı da yapabiliyorsunuz, balık da yiyebiliyorsunuz, et veya tavuk da sipariş verebiliyorsunuz. Masal Bahçe’ye gelen her kişi mutlu ayrılsın diye her isteğini karşılamaya çalışıyoruz.

Devamı ve daha fazlası Klass Magazin Mayıs sayısında..

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Work Ajans