güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Kıbrıs Elexus Hotel’de Özcan Deniz İzdihamı

HABER
2.7.2019 00:00:00

Bu yaz sezonunda sadece Kıbrıs Elexus Hotel’de sahne alacak olan Özcan Deniz, gerçekleştirdiği ilk konserinde yerli ve yabancı hayranlarının izdihamıyla karşılandı.

Girne’nin eşsiz panoromik manzarasında, muhteşem sanat performanslarına ev sahipliği yapan Elexus Hotel, Özcan Deniz konseriyle misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı konserde ünlü sanatçı, sahneye adım atmasıyla hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılandı. Konserin ilk dakikalarında görüntü almak için birbirleriyle yarışan konukların sahne önünde oluşturdukları izdiham ve Deniz’e ulaşma çabaları birbirinden ilginç görüntüler oluşturdu. Yurtdışında da geniş bir hayran kitlesine sahip olan ve sadece Kıbrıs’ta Elexus otelde sahne alacak Deniz’in performansı sırasında Dön Desem, Nasip Değilmiş, Beyaz Kelebeğim adlı şarkılarını seslendirdi.

Özcan Deniz, yeni albümünde yer alacak parçalarındaki etkileyici yorumuyla geceye damgasını vurdu. Ünlü sanatçı gerçekleştirdiği konserinin ardından duygularını şöyle dile getirdi; “Uzun bir aradan sonra kalbimde çok özel bir yeri olan Kıbrıs’ta sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Aşk tanrıçası Afrodit’in doğduğu topraklar olarak bilinen Kıbrıs’ın kültür ve sanat etkinlikleriyle  bütünleşen oteli Elexus’ta 13 Temmuz ve 7 Eylül tarihlerinde tekrar müzikseverlerle bir araya geleceğim.”

Yıl boyunca birbirinden iddialı ve renkli konserlere sahne olacak olan Elexus Hotel, Kıbrıs’ta deniz, kum ve güneşin ötesinde düzenleyeceği etkinliklerle misafirlerini özgün atmosferinde ağırlayacak. Otel, sezon boyunca dünyaca ünlü isiminlerin özgün performanslarını müzikseverlerle buluştururken, 1,5 km’lik pırıl pırıl sahilinde de keyifli bir tatil vaadediyor. Eğlenceli tatil konseptiyle çocukların keyif dolu anlar geçirmesine de özen gösteren otelde unutulmayacak bir yaz sezonu sizi bekliyor. 

 

  • Meos Balık
  • Kıbrıs Elexus Hotel’de Özcan Deniz İzdihamı Kıbrıs Elexus Hotel’de Özcan Deniz İzdihamı Kıbrıs Elexus Hotel’de Özcan Deniz İzdihamı
  • Dizayn Vip