güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

JUNOO Sömestr Kutlaması'na Ünlü Akını

HABER
17.1.2020 00:00:00

   Sevda Kama

Özel tasarımlarıyla yeniliği sevenleri “Bir adım önde”olmaya davet eden JUNOO akıllı oyuncakları ve ödüllü ürünlerinin gerçekleştirdiği “Junoo.com Sömestr Kutlaması, önceki gün Raffles İstanbul Hotel’de yapıldı.

İş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getiren etkinliğe Junoo.com kurucu ortakları Yasemin Oğralı ve Mehmet Oğralı'nın yanı sıra Aslı Şen, Zeynep Sever Demirel, Nazlı Kayı, Eda Kosif, İpek Köse, Mert Vidinli, Arzu Kunt, Zeynep Toker, Özge Kopuz, Ezgi Apa, Cihan Şensözlü, Burcu Şendir, Kübra Açıl, Yasemin Sadıkoğlu, Pelin Kaya, Zeynep Toker, Ezgi Tüzün, Rüya Büyüktetik gibi ünlü isimler katıldı.

Çocukların kişisel gelişimine katkı sağlayan, yetişkinler için de akılcı çözümler üreten Junoo akıllı ürünleri, gelişmiş teknolojisiyle etkinliğe katılan misafirlerden büyük ilgi gördü.

Junoo’nun akıllı ve ödüllü ürünlerini inceleyen ünlü isimler sömestr öncesi hem kendileri hem de çocukları için alışveriş yaptı.

JUNOO AKILLI VE ÖDÜLLÜ ÜRÜNLERİ İLE ÇOCUĞUNUZ BİR ADIM ÖNDE

Ödüllü tasarımları, fayda sağlayan eğlenceli ve akıllı son teknoloji ürünleriyle JUNOO markası çocuklara ilham vermeye ve aileleri sevindirmeye devam ediyor. Geleneksel tavırları geride bırakan Junoo akıllı ürünleri hem çocuklara hem de yetişkinlere akılcı çözümler ile eğlence ve rahatlık vadediyor.

İŞTE JUNOO'NUN AKILLI ÜRÜNLERİ

Pix & Pix Mini Çanta – Dünyada da henüz lanse edilmiş olan bir akıllı sırt çantası. Bir kickstarter projesi. Uygulama ile eşleşip kullanıcının istediği gibi kişiselleştireceği ve farklılaştıracağı bir ürün. Üzerinde oyun oynamak bile mümkün! Bisiklet modu, geri sayım modu gibi hem eğlenceli hem kullanışlı modları var. Kullanıcı galeriden istediği görüntüyü seçip çantaya yükleyebiliyor ya da kendi çizimini çantasına yansıtabiliyor.

Lametric Time– İlk akıllı masa saati. Akıllı masa saatlerini araştırdığınızda çok değişik özellikler göremezsiniz. Ancak LaMetric kendi uygulamasından seçtiğiniz bütün bilgi ve bildirimleri size ulaşırmasıyla ön plana çıkıyor. Adeta elinizin altındaki bir asistan gibi çalışıyor. Alexa ile uyumlu ve diğer akıllı cihazlara da komut verebilmenizi sağlıyor. Bu ürün de Red Dot Design Awards sahibi.

Lametric Sky – Akıllı duvar dekorasyonu. Yeni yıldan sonra satışta olacak. İstediğiniz sayıda parça alıp istediğiniz forma sokarak kişisel dekorasyonunuzu oluşturabiliyorsunuz. Rakiplerinden farkı 13 milyon renk imkanı sağlaması. Yeterli sayıda parça birleştirilince LaMetric Time gibi uygulama bildirimleri için kullanılabiliyor.

Pixio – Zeka geliştiren oyuncak olarak da tanımlayabiliriz. Manyetik bloklardan oluşuyor ve çocuklara + - kutupların itme-çekme özelliğini öğretirken şekiller oluşturabilmesine olanak veriyor. Her paketten çıkan kodu uygulamaya yazarak neler yapabileceğinizi görebiliyorsunuz ya da tamamen hayal gücünüzü kullanabiliyorsunuz. Red Dot Design Awards sahibi.

Logiblocs – 2 büyük 3 küçük set şeklinde, basit elektronik devre sistemleri. Büyük setlerden 30, küçük setlerden 10 farklı devre yapılabiliyor. Red Dot Design Award’da Best Of Best ödülü sahibi.

AR Floor Puzzle – Artırılmış gerçeklik uyumlu puzzle. Uygulamalarından fotoğraf/video çekme ve paylaşma imkanı sağlıyor. AR uyumlu kartların canlandığını ve harekete geçtiğini görebiliyorsunuz.

Crystal Imaginations – Kristal yetiştirme seti. EU sağlık standartlarına uygun. Kendi yetiştirdiği seti daha sonra oda süsü olarak kullanabiliyor.

Magic goo – Patlamayan balon! EU sağlık standartlarına uygun. Önceden satışı vardı ancak şimdi distribütörlüğü bize geçti. Bilinen ve çok sevilen bir ürün.

Code A Maze – Kodlama oyuncağı. Ancak farkı şu ki ilk kez 3 yaş üzeri çocukların kodlama öğrenmesini sağlayan bir ürün. Şu an bütün kodlama oyuncakları 7 yaş üzeri için geçerli. Code A Maze ile çok daha küçük yaşta başlıyorlar, üstelik hiçbir ekrana bakmadan yani göz sağlıklarının tehdidi oluşmadan yapabiliyorlar bunu. Analiz yeteneğini ve problem çözme becerisini geliştirecek seviyede ve küçüklerin anlayabileceği basitlikte.

 

 

 

  • Meos Balık
  • JUNOO Sömestr Kutlaması'na Ünlü AkınıJUNOO Sömestr Kutlaması'na Ünlü AkınıJUNOO Sömestr Kutlaması'na Ünlü AkınıJUNOO Sömestr Kutlaması'na Ünlü Akını
  • Work Ajans