güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Jolly’nin Kültür Turlarıyla Türkiye’yi Kaldığınız Yerden Keşfetmeye Devam Edin

HABER
8.9.2020 00:00:00

   Sevda Kama

Sonbahar mevsiminin en özel rotalarından biri olan Güneydoğu Anadolu Bölgesi temassız tur ve yarı kapasiteli tur seçeneğiyle Jolly’de sizleri bekliyor!

4 gece ve üzeri konaklama seçeneği, birçok şehirden katılma imkanıyla 1.229 TL’den başlayan fiyatlarla GAP turlarında tarih, lezzet ve kültürel bir deneyime tanık olmak istiyorsanız hemen rezervasyon yaptırın ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin tüm güzelliklerini bir arada yaşayın.

Üstelik, sosyal mesafenizi koruyabilecegˆiniz, hijyen ve gu¨venlik o¨nlemini u¨st du¨zeyde tutulan Jolly’nin kültür turlarıyla; ister kendi aracınızla temassız tur deneyimi yaşayabilir, isterseniz de yarı kapasite ile gerçekleştirilen turlara katılabilirsiniz.

Temassız kültür turlarıyla kendi aracınızla katılıp, özel aplikasyon ile tur rehberlerini dinleyebilirsiniz.

İşte Jolly’nin GAP turları ile görebileceğiniz yerler;

Adana’da ilk olarak şehir merkezini keşfedecek ve ardından Sabancı Merkezi Camii, Taş Köprü, Hatay Müzesi, St. Pierre Kilisesi, Habib Neccar Camii, Uzun Çarşı ve Defne’yi göreceksiniz.

Gaziantep’te dünyanın en zengin mozaik müzelerinden birisi olan Zeugma Mozaik Müzesi’ne hayran olacaksınız. Gaziantep Kilisesi, Mutfak Kültürü Müzesi ve Bakırcılar Çarşısı’nı gezeceksiniz.

Gaziantep’ten sonra rotayı Fırat Nehri üzerinde kurulan Birecik Barajı’nın suları altında kalan Halfeti’ye çevirecek ve Rum Kale, Atatürk Barajı, Cendere Köprüsü, Nemrut Dağı ve Karakuş Tümülüsü’nü görebilme imkanı bulacaksınız.

Bir sonraki rota ise Peygamberler Şehri Şanlıurfa olacak. Cilalı Taş Devrinden kalma, son dönemde dünya tarihini bile değiştiren ve dünyanın en eski açık hava tapınağı olarak kabul edilen Göbeklitepe kendisine hayran bırakacak. Göbeklitepe sonrasında Harran sizleri karşılıyor olacak. 5000 yıllık geçmişe sahip olan Harran’da ise Harran Üniversitesi, Kale, Kervansaray ve Konik Harran Evleri, Halil-ür Rahman ve Rızvaniye Camileri, Balıklı Göl, Ayn-el Zeliha Gölü ve Hz. İbrahim Makamı’nı ziyaret edeceksiniz.

Mardin… Mardin’de ise Deyrülzafaran Manastırı, Kasımiye Medresesi, Kırklar Kilisesi, Abbaralar, Ulu Cami, Şehidiye Camii ve Şahtana Evi manzarası ve güzelliğiyle sizi büyülüyor olacak.

Son olarak Midyat, Kaymakamlık Konuk Evi, Hasankeyf, Ulu Camii, Cahit Sıtkı Tarancı Müze Evi ve panoramik olarak dünyanın ayakta kalmış en uzun ikinci Surları olan kent sularında Mardin Kapı, Keçi Burcu ve Dicle Havzası’nı görme şansı yakalayacaksınız.

  • Meos Balık
  • Jolly’nin Kültür Turlarıyla Türkiye’yi Kaldığınız Yerden KeşJolly’nin Kültür Turlarıyla Türkiye’yi Kaldığınız Yerden Keş
  • Work Ajans