güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Fairmont Quasar İstanbul 3.Yılını Kutluyor

HABER
11.1.2020 00:00:00

   Sevda Kama

Dünyaca ünlü otel zinciri Fairmont’un Türkiye’deki ilk oteli olan Fairmont Quasar İstanbul, kent yaşamına değer katan hizmetleri ve kampanyaları ile 3. yılını kutluyor.

Yüz yılı aşkın bir otelcilik mirası bulunan Fairmont Hotels & Resorts’un Türkiye’deki ilk oteli olan Fairmont Quasar İstanbul, sunduğu lezzet ve keyif dolu teklifleriyle 3.yılını kutluyor. Ocak ayında başlayıp Şubat ayının sonuna kadar devam edecek kampanyalarıyla misafirlerine otelin tüm bölümlerinde farklı deneyimler yaşatıyor.

 

Lüks ve sanatı, dış mimariden iç mekan tasarımlarına kadar çarpıcı şekilde bir arada sunan Fairmont Quasar İstanbul, atmosferi, ayrıcalıklı hizmetleri ve yenilikçi yöntemleri ile 3 yıldır tüm dünyada ilke edindiği “güçlü yerel bağlantılara önem verme” prensibiyle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

 

KONAKLAMA VE SPA’DA ÖZEL AYRICALIKLAR

 

Ocak ve Şubat ayları boyunca, online konaklama rezervasyonlarında 4 günlük konaklamalarda 3 günlük ödeme seçeneği sunuluyor. Willow Stream Spa’sında, şehrin merkezinde her şeyden uzaklaşmanızı sağlayan atmosferiyle 60 veya 90 dakika cilt-vücut bakımı alan tüm misafirlere 30 dakikalık el ya da ayak masajı hediye ediyor.

 

3. YILA ÖZEL 0 İNDİRİMLER

3.yıla özel, Türk mutfağının uluslararası alanda yerini alması için çalışan araştırmacı ve yenilikçi şefler tarafından hazırlanan Aila’da 13 Ocak Pazartesi günü akşam yemeği, New York, London ve İstanbul menüleri ile şehre yeni bir soluk getiren Demlique’de 23 Ocak Perşembe günü beş çayı, suşi ve deniz ürünlerinden ızgara etlere kadar Türk ve dünya mutfaklarından geniş seçkiler sunan Stations’da 30 Ocak Perşembe günü öğle yemeği, dostlarınızla haftanın yorgunluğunu atabilmeniz için Marble’de 31 Ocak Cuma günü 15.00 sonrası tüm kokteyllerde 0 indirim uygulanacak.

 

  • Meos Balık
  • Fairmont Quasar İstanbul 3.Yılını Kutluyor Fairmont Quasar İstanbul 3.Yılını Kutluyor
  • Work Ajans