güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

EN SEVDİĞİM AYLARDAN BİRİ ARALIK

HABER
1.12.2019 00:00:00

   Aysın Biter Öztürk

Yılın yaz aylarından sonra en sevdiğim dönemi yeni yıl hazırlıklarını barındıran Aralık geldi çattı.

Sevgili babacığımın doğduğu bu güzel ay 2019’u geride bırakırken 2020 hayallerimizi harekete geçirmek için bize fırsatlar sunacak. Bu sene dileklerim arasında en önce sağlık var yine tabi ki. Ailem, sevdiklerim, ülkemiz ve siz değerli okuyucularımıza harika bir yıl olsun 2020. En çok da sevgi, huzur, barış gerekli dünyaya. Allah iyi düşünenlerin gönlünden geçeni versin diyorum. İşte Aralık ve yılbaşı için size önerilerim yanda.

Yeni yılınız kutlu, mutlu olsun...

 

 

YENİ YILI GRANDMA’S WONDERLAND’DE KARŞILAYIN

 

Yeni yılı kutlamak için hem çok keyifli hem huzurlu nefis bir mekan önerim var size. Silivri’de Grandma’s Wonderland. Asil ve bu işi sevgi saygı ile yapan çiftliğin sahipleri sizi 2019’un son gününde özenle hazırlanmış menüler ve özel programlarla ağırlayacak. 31 Aralık 2019 Salı günü Tea O’clock in Wonderland’le başlayacak program, Şef Bülent Akkızoğlu’nun harikalar diyarı misafirlerine özel hazırladığı yılbaşı yemeği ile devam edecek. Çiftliğin misafirleri 2020’nin ilk saatleride after party’de olacak ve kim bilir daha ne keyifli süprizler sizi bekleyecek.

 

 

RENEVA İLE TANIŞIN


Türkiye’nin ilk kolajen proteinli içeceği olan Reneva ile tanıştım.  Bitkisel ve hayvansal kaynaklardan gelen iyileştirici vitamin ve minerallere daha kolay ulaşmak isteyenlerin en son gözdelerinden biri olan kolajen, farklı formları ve kullanım alanlarıyla büyük talep görmeye devam ediyor. İçeriğindeki bioaktif kolajen peptitiyle, türevleri arasındaki en pratik ve lezzetli seçenek olan Reneva, sağlıklı yaşamayı tercih edenler için ideal. Ben tadını da çok beğendim. Sağlıklı bir yıl için alışkanlıklarınızın arasına alabilirsiniz.

 

 

BARBIE’DEN EĞİTİME DESTEK

 

İyilik dolu bir hediye almak isterseniz çocuğunuza süper bir önerim var. Barbie, 60. yılında 12 farklı meslekten oluşan kariyer bebekleri serisi yapmış. 15 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında satılan her Barbie kariyer bebeği için Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) 10 TL bağışlayacaklarmış. Astronot, pilot, atlet, gazeteci, politikacı, itfaiyeci başta olmak üzere prensesten cumhurbaşkanına, zooloğa kadar bir çok meslek var. Ben kızım Ayris’e alacağım yeni yıl hediyesi hayalinde ki mesleği bakalım ne olarak seçecek?

 

 

KAHVE TUTKUNLARINA ÖZEL

 

Eşiniz benim ki gibi iflah olmaz bir kahve sever ise ona Starbucks, yılbaşı serisinden hediye alternatifi bulabilirsiniz. Kahve, mug, gibi bol yılbaşı çeşidi olan markanın bu seneki koleksiyonunu gördüm ve çok sevdim.

 

MAKYAJ SEÇİMİNİZ SEPHORA’DAN

Yeni Yıl ruhunu makyajınıza taşımak isterseniz önünden geçerken uğramadan edemediğim Sephora mağazalarına gidin derim. Yeni yıl için özel hissedebilmenizi sağlayacak birçok hediye seçeneği Sephora Collection’da illaki vardır. Bence biz kadınların Disneyland’i gibi burasıJ

  • Klass Magazin
  • Work Ajans